Стислий опис
Мистецтво, народжене багаторічним досвідом інноваційНеможливо в одну мить освоїти багаторічний досвід роботи над удосконаленням технологій. Точність і чіткість інноваційного альфа-процесора від світового лідера OLED — в... Читати далі...
Стислі характеристики
Мистецтво, народжене багаторічним досвідом інновацій
Неможливо в одну мить освоїти багаторічний досвід роботи над удосконаленням технологій. Точність і чіткість інноваційного альфа-процесора від світового лідера OLED — виводить мистецтво технологій на новий рівень.
ШІ-процесор alpha 9 7-го покоління
11 років досвіду, втілені в процесорі
Чип ШІ-процесора alpha 9 7-го покоління вдосконалює телевізор OLED, додаючи реалістичності деталям контенту.
Зображення, що відповідає вашому смаку
Виберіть улюблені світлини, і функція AI Picture Wizard створить із 85 мільйонів варіантів зображення, яке точно відповідає вашому унікальному смаку, а потім збереже його у вашому профілі.
Акустичний тюнінг ШІ
Оптимально підходить до вашого простору аудіо
Акустична система визначає планування кімнати та місце, де ви сидите, щоб створити навколо вас звуковий купол, що ідеально підходить до унікальної акустики вашої кімнати.
Аналіз освітлення
Удень або вночі функція Brightness Control аналізує світло в приміщенні та відповідно балансує зображення, забезпечуючи чіткість і ясність візуального сприйняття.
Супермасштабування
ШІ максимально точно настроює роздільну здатність
Після класифікації кадру функції AI Noise Reduction і AI Super Resolution реалістично покращують якість картинки.
Звук, що відтворюється з такою реалістичністю, немов пронизує вас наскрізь
Відчуйте максимальне занурення в систему всеохопного 9.1.2-канального віртуального об'ємного звуку.
Функція Brightness Booster
Висвічування яскравішого зображення
Покращений алгоритм посилення світла з функцією Brightness Booster висвічує зображення з ще більшою чіткістю.
OLED Care
Збільште термін експлуатації вашого OLED
Ви можете розслабитися й насолоджуватися контентом довше, завдяки комплексному догляду за панеллю, що дає змогу зберегти ваш екран як новий упродовж тривалого часу.
Розміри ТВ, які підходять для будь-яких умов
У модельному ряду діагоналі від 42" до 83" — підберіть розмір, що підходить для вашого приміщення.
Програма webOS Re:New
Щороку новий телевізор упродовж 5 років
Залишайтеся в курсі зручних функцій і технологій завдяки чотирьом оновленням операційної системи webOS упродовж 5 років.
Операційна система webOS 24
Зробіть свій досвід перегляду телевізора унікальним
Насолоджуйтеся телевізором, створеним спеціально для вас, за допомогою функцій «Мій профіль», AI Picture Wizard, AI Concierge і Quick Cards.
Технологія Dolby Vision і FILMMAKER Mode
Автентичні сцени з фільмів оживають
Змініть вечір переглядом фільмів. Ультражільне зображення за допомогою технології Dolby Vision за підтримки режиму FILMMAKER MODE зберігає задум режисера, оптимізуючи якість зображення й не допускаючи спотворень і надмірної обробки.
Технологія Dolby Atmos
Звук, який заворожує
Відчуйте, як звук оточує вас завдяки неперевершеній чіткості, пропрацьованості деталей і просторовій глибині завдяки вбудованій технології Dolby Atmos.
Ультимативний геймінг
No ending game
Налаштуйтеся на перемогу завдяки технології AMD FreeSync Premium, сумісності з G-SYNC, режиму 120 Гц і VRR.
Доступ до всіх ваших улюблених ігор
Тисячі ігрових всесвітів прямо у вас під рукою. Ознайомтеся з величезною бібліотекою хмарних ігор і запускайте їх негайно, не витрачаючи ігровий час на завантаження або оновлення.
Стійкий розвиток
Дізнайтеся про бачення LG OLED завтрашнього дня
Вибирайте те, що корисно для планети, завдяки легкому, біорозкладному пакованню та глобальним показникам стійкості.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | OLED — телевізор |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрана | 48" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | OLED |
| Час відгуку матриці | 0.1mc |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Частота розгортання панелі | 120 Гц |
| Процесор зображення | α9 AI 4K Gen7 |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 |
| Технології поліпшення зображення | HLG |
| Технології поліпшення зображення | OLED Motion |
| Тип тюнера | аналоговий |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 40 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI+ |
| Інтерфейси під'єднання | S/PDIF |
| Інтерфейси під'єднання | Аудіовихід |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | webos 24 |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | AC3 |
| Підтримувані формати | AC4 |
| Підтримувані формати | AV1 |
| Підтримувані формати | EAC3 |
| Підтримувані формати | H.265 (HEVC) |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | VP9 |
| Підтримувані формати | WMA |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 79 Вт |
| VESA | VESA (300x200 мм) |
| Розміри з підставкою | 1071 x 675 x 230 мм |
| Розміри без підставки | 1071 x 620 x 46.9 мм |
| Вага з підставкою | 16.8 кг |
| Вага без підставки | 14.9 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 48 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | OLED |
| Состояние | Б/У |




Українська









