Стислий опис
Уявіть кожну деталь у чіткому виглядіUltra HD надає кожному кольору яскраву яскравість. Дивіться кришталево чисті зображення з реалістичною чіткістю.HDR10 ProПролийте світло на дрібні деталіВідкрийте для себе світ, у як... Читати далі...
Стислі характеристики
Уявіть кожну деталь у чіткому вигляді
Ultra HD надає кожному кольору яскраву яскравість. Дивіться кришталево чисті зображення з реалістичною чіткістю.
HDR10 Pro
Пролийте світло на дрібні деталі
Відкрийте для себе світ, у якому кожен колір яскравий, а яскравість точно налаштована для захопливих дух-виробників, і все це досягається завдяки чудовому HDR10 Pro.
Alpha 5 AI-процесор 4K Gen7
Випробуйте чудові розваги, поліпшені зсередини
Інтелектуальний процесор Alpha 5 AI 4K Gen7 автоматично оптимізує звук і яскравість для повного занурення в дію.
Акустичне настроювання AI
Оптимальний звук для вашого простору
Звукова система визначає планування вашої кімнати та місце, де ви сидите, створюючи навколо вас звуковий купол, ідеально узгоджений з унікальною акустикою вашої кімнати.
Інтелект, яскравий за будь-якого освітлення
І вдень, і вночі функція керування яскравістю визначає освітленість вашого приміщення й відповідно балансує зображення, забезпечуючи чітке та ясне зображення.
AI Звук Про
Почуйте кожну деталь звукового ландшафту.
Звук підходить для всього, що ви дивитеся
Адаптивне керування звуком балансує звук залежно від жанру в режимі реального часу, забезпечуючи високу чіткість.
Реалістичний звук проникає у ваш простір
Почуйте кожне дихання й ритм, оскільки віртуальна система об'ємного звучання 9.1.2 наповнює ваш простір насиченим звуком якості звукової сцени.
Ударний звук резонує
Удосконалення процесора штучного інтелекту надають вашому звуку динамічності та сили.
Звук підходить для всього, що ви дивитеся
Адаптивне керування звуком балансує звук залежно від жанру в режимі реального часу, забезпечуючи високу чіткість.
webOS 24
Зробіть перегляд телевізора своїм
Насолоджуйтеся телебаченням, створеним спеціально для вас, за допомогою «Мій профіль», «AI Concierge» і «Швидкі карти».
Ультравеликий екран
Збільште свої гострі відчуття
Надвеликий дисплей перетворить усі ваші розваги на масштаб і чіткість блокбастера.
Режим режисера
Дивіться так, як мріяли режисери
Пориньте в найбільш автентичний крій. Режим FILMMAKER дає змогу відтворювати фільми саме так, як задумав режисер, з точними параметрами.
Досвід домашнього кінотеатру
Чари кіно не виходячи з дому
Атмосфера кінотеатру, відтворена вдома. HDR10 Pro гарантує, що кожен фільм буде представлений у істинній пишноті, з винятково точним кольоропередаванням і контрастністю для захопливішого кінематографічного перегляду.
Потужний геймплей
Пориньте в дію на повній швидкості
Імерсивна гра HGiG залишається плавною на високій швидкості з ALLM, а eARC гарантує, що все це звучить приголомшливо.
Керування прямо там, де воно вам потрібне
Не робіть пауз, щоб використовувати Game Optimizer і Game Dashboard.
Доступ до всіх ваших улюблених ігор
Тисячі ігрових всесвітів у вас під рукою. Досліджуйте величезну бібліотеку ігор для хмарних ігор і негайно транслюйте їх, не витрачаючи час на завантаження або оновлення.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | LED — телевізор |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрана | 55" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | α5 AI 4K Gen7 |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | AI Brightness Control |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | S/PDIF |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | webos 24 |
| Підтримувані формати | AC3 |
| Підтримувані формати | AC4 |
| Підтримувані формати | EAC3 |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | WMA |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| VESA | VESA (300x300 мм) |
| Розміри з підставкою | 1222 х 787 х 260 мм |
| Розміри без підставки | 1222 х 715 x 57.5 мм |
| Вага з підставкою | 15.4 кг |
| Вага без підставки | 14 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 55 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | LED |
| Тип LED подсветки | Direct LED |




Українська









