Виробник: LG
Код товару: U1067889
Стислий опис
LG 50QNED86A6C — це 50-дюймовий QNED телевізор 4K з частотою 120 Гц і підтримкою VRR до 144 Гц, платформою WebOS та інтелектуальним процесором α8 AI Processor 4K Gen2. Ідеальний для кіно, ігор і мультимедійного ... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
50
Smart TV -
Да
Разрешение экрана -
3840x2160
Тип телевизора -
QNED
Операционная система -
webOS
LG 50QNED86A6C — це 50-дюймовий QNED телевізор 4K з частотою 120 Гц і підтримкою VRR до 144 Гц, платформою WebOS та інтелектуальним процесором α8 AI Processor 4K Gen2. Ідеальний для кіно, ігор і мультимедійного дозвілля.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | QNED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 50" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | QNED |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Частота розгортання панелі | 120 Гц |
| Процесор зображення | α7 AI Processor 4K Gen8 |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | 4K HFR |
| Технології поліпшення зображення | AI Brightness Control |
| Технології поліпшення зображення | ALLM |
| Технології поліпшення зображення | AMD FreeSync Premium |
| Технології поліпшення зображення | Chromecast |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Atmos |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision |
| Технології поліпшення зображення | Dynamic Tone Mapping Pro |
| Технології поліпшення зображення | Filmmaker Mode |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 |
| Технології поліпшення зображення | HGiG |
| Технології поліпшення зображення | HLG |
| Технології поліпшення зображення | Motion Pro |
| Технології поліпшення зображення | QMS (Quick Media Switching) |
| Технології поліпшення зображення | Upscaling 4K |
| Технології поліпшення зображення | VRR |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | CI+ |
| Інтерфейси під'єднання | S/PDIF |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | webos 25 |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | AC3 |
| Підтримувані формати | AC4 |
| Підтримувані формати | apt-X |
| Підтримувані формати | EAC3 |
| Підтримувані формати | HE-AAC |
| Підтримувані формати | MP2 |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | PCM |
| Підтримувані формати | WMA |
| Органи керування | Голосовий пошук |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 62 Вт |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Розміри з підставкою | 1123 x 721 x 260 мм |
| Розміри без підставки | 1123 x 652 x 29.7 мм |
| Вага з підставкою | 16.4 кг |
| Вага без підставки | 12,6 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 50 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | QNED |
| Операционная система | webOS |
| Тип LED подсветки | Mini LED |
| Цвет | Черный |




Українська









