Стислий опис
Вся річ у новому QNEDЯскраві кольори та чіткість на колосальному LG QNED. Наш новий чипсет і зони затемнення покращують якість зображення, тому кожен піксель залишається чітким.Альфа 5 AI-процесор 4K Gen7Випробуйте чудо... Читати далі...
Стислі характеристики
Вся річ у новому QNED
Яскраві кольори та чіткість на колосальному LG QNED. Наш новий чипсет і зони затемнення покращують якість зображення, тому кожен піксель залишається чітким.
Альфа 5 AI-процесор 4K Gen7
Випробуйте чудові розваги, поліпшені зсередини
Інтелектуальний процесор Alpha 5 AI 4K Gen7 автоматично оптимізує звук і яскравість для повного занурення в дію.
Акустичне настроювання AI
Оптимальний звук для вашого простору
Звукова система визначає планування вашої кімнати та місце, де ви сидите, створюючи навколо вас звуковий купол, ідеально узгоджений з унікальною акустикою вашої кімнати.
Інтелект, яскравий за будь-якого освітлення
І вдень, і вночі функція керування яскравістю визначає освітленість вашого приміщення й відповідно балансує зображення, забезпечуючи чітке та ясне зображення.
webOS24
Зробіть перегляд телевізора своїм
Насолоджуйтесь телебаченням, створеним спеціально для вас, за допомогою «Мій профіль», «AI Concierge» і «Швидкі карти».
Ультравеликий телевізор
Приголомшливий масштаб заворожує
Повне занурення в розваги в натуральну величину. Переглядайте весь свій контент на надвеликому дисплеї та насолоджуйтеся неперевершеною чіткістю й масштабом під час перегляду, гри або тренувань.
Затемнення Pro
Пориньте в неймовірну глибину та деталізацію
Удосконалена технологія затемнення гарантує, що ви побачите найдрібніші деталі та дивовижно реалістичне зображення, керуючи затемненими областями по всьому екрану.
Колір QNED
Подивіться, як яскраві та соковиті кольори оживають
Будьте зачаровані неймовірно насиченими кольорами, які навіть яскравіші, ніж світ навколо вас.
Супертонкий дизайн
Витончений дизайн впишеться у ваш інтер'єр
Надтонкий екран ідеально вписується у ваш простір і ідеально вписується в стіну.
Чудовий звук залишається блискучим прихованим
Завдяки кронштейну Synergy можна легко встановити відповідну звукову панель S70TY, яка ідеально підійде до вашого телевізора QNED.
ВАУ-інтерфейс
Простота на кінчиках ваших пальців
Отримайте доступ до інтерфейсу WOW на телевізорі LG для простого керування звуковою панеллю, наприклад, режимами, профілями та зручними функціями.
Режим «Кінорежисер»
Дивіться так, як мріяли режисери
Пориньте в найбільш автентичний крій. Режим FILMMAKER дає змогу відтворювати фільми саме так, як задумав режисер, з точними параметрами.
Досвід домашнього кінотеатру
Знаходьте більше чудес у кожній сцені, що проглядається
Відчуйте кінотеатр будинку. HDR10 Pro забезпечує бажаний вигляд будь-якого фільму з точними кольорами та контрастністю.
Потужний геймплей
Пориньте в дію на повній швидкості
Імерсивна гра HGiG залишається плавною на високій швидкості з ALLM, а eARC гарантує, що все це звучить приголомшливо.
Керування прямо там, де воно вам потрібне
Не робіть пауз, щоб використовувати Game Optimizer і Game Dashboard.
Доступ до всіх ваших улюблених ігор
Тисячі ігрових всесвітів у вас під рукою. Досліджуйте величезну бібліотеку ігор для хмарних ігор і негайно транслюйте їх, не витрачаючи час на завантаження або оновлення.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | QNED — телевізор |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрана | 50" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | QNED |
| Тип підсвічування | Edge LED |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | α5 AI 4K Gen7 |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | 4K Upscaling |
| Технології поліпшення зображення | AI Brightness Control |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 |
| Технології поліпшення зображення | HLG |
| Технології поліпшення зображення | Local Dimming |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI+ |
| Інтерфейси під'єднання | S/PDIF |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | webos 24 |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | AC3 |
| Підтримувані формати | AC4 |
| Підтримувані формати | EAC3 |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | WMA |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 64 Вт |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Розміри з підставкою | 1123 х 720 х 257 мм |
| Розміри без підставки | 1123 х 652 х 29,7 мм |
| Вага з підставкою | 13.4 кг |
| Вага без підставки | 13 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Допомога в підборі товару "МЕВС комп'ютер".
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 50 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | LED |
| Тип LED подсветки | Edge LED |




Українська









