Стислий опис
Потужний і розумний ШІ-процесор alpha 7 Gen8Завдяки покращеним характеристикам і прискореній обробці ШІ-процесор alpha 7 Gen8 забезпечує якість зображення 4K підвищеної різкості та глибини.Чисті кольори в реальній розді... Читати далі...
Стислі характеристики
Потужний і розумний ШІ-процесор alpha 7 Gen8
Завдяки покращеним характеристикам і прискореній обробці ШІ-процесор alpha 7 Gen8 забезпечує якість зображення 4K підвищеної різкості та глибини.
Чисті кольори в реальній роздільній здатності 4K
Дивіться контент у 4K, покращений яскравим кольоропередаванням і чіткими деталями, що робить кожну сцену візуально захопливою і приємною.
4K Super Upscaling оживляє кожен кадр
Потужний процесор LG забезпечує роздільну здатність оригінальної якості. Насолоджуйтеся високою роздільною здатністю, яскравістю та чіткістю зображення завдяки 4K Super Upscaling.
Просунуте локальне затемнення
Точне керування світлом за допомогою функції «Просунуте локальне затемнення» дає змогу вам чітко розгледіти кожну деталь.
HDR10 Pro
Яскраві кольори та яскравість виводять роздільну здатність екрана на новий рівень. Пориньте в поліпшену якість зображення з чіткішим контрастом.
Пульт AI Magic Remote доповнює AI Experience
Легко керуйте телевізором за допомогою AI magic remote не потрібні додаткові пристрої! Датчик руху та колесо прокручування пульта дають змогу просто наводити покажчик і натискати, використовуючи його як «повітряну мишу». Можна також використовувати голосові команди.
Al Voice ID
AI Voice ID від LG розпізнає унікальну сигнатуру голосу кожного користувача та пропонує персоналізовані рекомендації, щойно ви починаєте говорити.
AI Search
Задайте будь-яке питання телевізору. Вбудований ШІ розпізнає ваш голос і надає рекомендації за вашими запитами. Ви також можете отримати додаткові результати та рішення з Microsoft Copilot.
AI Chatbot
За допомогою пульта AI Magic Remote AI Chatbot розв'яже всі питання — від налаштування до усунення неполадок. ІІ може розуміти, що має на увазі користувач, і надаватиме негайні рішення.
AI Concierge
Одне коротке натискання кнопки «ШІ» на вашому пульті відкриває сервіс AI Concierge, який надає персоналізовані ключові слова та рекомендації на основі вашої історії пошуку та перегляду.
AI Picture Wizard
Удосконалені алгоритми запам'ятовують ваші уподобання, скануючи 1,6 млрд варіантів. На основі ваших уподобань телевізор створює персоналізовану картинку для вас.
AI Sound Wizard
Вибирайте улюблене аудіо з меню звукових кліпів. З 40 млн параметрів ШІ створює індивідуальний звуковий профіль відповідно до ваших уподобань.
Home Hub — платформа все-в-одному для вашого розумного будинку
Безпроблемно керуйте різними побутовими пристроями LG разом із пристроями Google Home та багатьма іншими. Випробуйте неперевершений комфорт керування всім будинком з однієї інтуїтивно зрозумілої робочої панелі.
AI Clear Sound
Точна корекція тону покращує чіткість звуку та гарантує виняткове аудіосупроводжання.
Динамічне посилення звуку з ШІ-процесором
Обробка за допомогою ШІ покращує звук телевізора, забезпечуючи потужніші звукові враження.
Об'ємний звук із віртуальними 9.1.2 каналами
Насолоджуйтеся об'ємним звуком просто зі своїм телевізором LG TV. Алгоритми глибокого навчання ШІ для створення враження об'ємного звуку на 9.1.2 каналів.
WOW Orchestra, об'ємний звук завдяки ідеальній синергії
Телевізори LG NanoCell TV і звукові панелі LG Soundbar — ідеальне поєднання для гармонійної роботи, що забезпечує багатоканальні звукові оточення.
Ультравеликий телевізор Ultra Big TV
Дивіться всі улюблені фільми, спортивні події та ігри на телевізорі LG Ultra Big. Поринайте у високу роздільну здатність на екрані суперкласу.
Надтонкий дизайн
Тонкий дизайн надає витонченого штриха вашому простору.
Максимізуйте веселощі, використовуйте кілька екранів із функцією Multi View
Отримайте максимум від свого телевізора з функцією Multi View. Дублюйте зображення зі своїх пристроїв з Google Cast і AirPlay. Розділіть свій екран навпіл для ідеальної розваги в мультиекраному режимі.
Передавайте різний контент за допомогою потокового передавання
Завдяки ексклюзивному стримінговому сервісу LG — LG Channels — до ваших послуг величезний вибір каналів, доступних за запитом і в прямому ефірі.
Без контракту. Без кабельного під'єднання
Виберіть канал, і можна починати дивитися програми, не турбуючись про приховані витрати або встановлення ресивера.
Gaming Portal перетворює ваш телевізор на досконалий ігровий центр
Грайте в тисячі ігор безпосередньо на своєму телевізорі LG TV з доступом до таких сервісів, як GeForce NOW, Amazon Luna, Blacknut і застосунка Boosteroid! Насолоджуйтеся різними іграми, від популярних AAA-ігор для геймпадів до казуальних ігор, у які можна грати з вашим пультом ДК.
Приголомшлива гра
Підніміть гру на новий рівень за допомогою VRR. Грайте без затримок і розмиття рухів, які можуть погіршити результати.
Ambient FILMMAKER MODE
Випробуйте кіно так, як це задумав режисер, з режимом FILMMAKER MODE з компенсацією навколишнього світла, який зберігає візуальні ефекти максимально наближеними до оригінального вигляду.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | Nano Cell — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 43" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | 4K NanoCell |
| Тип підсвічування | Edge LED |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | α7 AI Processor 4K Gen8 |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | AI Sound Pro |
| Технології поліпшення зображення | ALLM |
| Технології поліпшення зображення | Chromecast |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Digital |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Технології поліпшення зображення | HGiG |
| Технології поліпшення зображення | HLG |
| Технології поліпшення зображення | Nano Color |
| Технології поліпшення зображення | Upscaling 4K |
| Технології поліпшення зображення | VRR |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | S/PDIF |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | webos 25 |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | AC3 |
| Підтримувані формати | AC4 |
| Підтримувані формати | apt-X |
| Підтримувані формати | EAC3 |
| Підтримувані формати | HE-AAC |
| Підтримувані формати | MP2 |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | PCM |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 65 Вт |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Розміри з підставкою | 968 x 633 x 257 мм |
| Розміри без підставки | 968 х 565 х 29.7 мм |
| Вага з підставкою | 9.7 кг |
| Вага без підставки | 9.3 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин "МЕВС комп'ютер".
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 43 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | 4K-телевизоры |
| Операционная система | webOS |
| Тип LED подсветки | Edge LED |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська









