Стислий опис
Kivi U770QB — сучасний телевізор, виготовлений в елегантному класичному кольорі. Обладнаний 4K UHD матрицею з роздільною здатністю 3840x2160 і високою контрастністю. Телевізор вражає яскравістю й чіткістю зображення зав... Читати далі...
Стислі характеристики
Kivi U770QB — сучасний телевізор, виготовлений в елегантному класичному кольорі. Обладнаний 4K UHD матрицею з роздільною здатністю 3840x2160 і високою контрастністю. Телевізор вражає яскравістю й чіткістю зображення завдяки функціям Super contrast control, Max vivid і Ultra clear, Low Blue light і Adaptive Luma Control знижують навантаження на очі та роблять перегляд комфортним у темному приміщенні.
- Завдяки передовій технології Quantum Dot, QLED-дисплей забезпечує збалансовану яскравість, разючу контрастність і розширений колірний діапазон. Кожен відтінок набуває нового життя, зображення вражає глибиною й насиченістю.
- Телевізор працює під керуванням сучасної операційної системи Google Android TV 11, що забезпечує швидку та плавну роботу. Ви зможете насолоджуватися улюбленими фільмами та серіалами без затримок, а для геймерів доступний Game mode для кращого досвіду гри.
- Два динаміки по 10 Вт і підтримка Dolby Audio гарантують вам звук чудової якості, функція Auto Volume Control налаштує параметри аудіо без вашого втручання. У комплекті є стильний пульт Bluetooth з мікрофоном для голосового керування й комфортного пошуку, а Chromecast і DLNA розширюють можливості вашого ТВ і зроблять його мультифункціональним.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | QLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 43" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Контрастність | 5000:1 |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | Adaptive Luma Control |
| Технології поліпшення зображення | ALLM |
| Технології поліпшення зображення | Blue Stretch |
| Технології поліпшення зображення | Chromecast |
| Технології поліпшення зображення | Color tuner |
| Технології поліпшення зображення | DI Film Mode |
| Технології поліпшення зображення | Digital Noise Reduction (DNR) |
| Технології поліпшення зображення | DLNA |
| Технології поліпшення зображення | Game Mode |
| Технології поліпшення зображення | HEVC |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue light |
| Технології поліпшення зображення | MPEG Noise reduction |
| Технології поліпшення зображення | Super Contrast Control |
| Технології поліпшення зображення | White balance tuner |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | PAL |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | SECAM |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | Component |
| Інтерфейси під'єднання | Headphone |
| Інтерфейси під'єднання | S/PDIF |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Android 11 |
| Підтримувані формати | AV1 |
| Органи керування | Пульт RC20 |
| Додатково | Amazon Prime |
| Додатково | Netflix |
| CPU | Quad-Core |
| DDR | 1.5G |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (300x300 мм) |
| Розміри з підставкою | 960 x 625 x 235 мм |
| Розміри без підставки | 960 x 555 x 83 мм |
| Вага з підставкою | 7 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 43 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | 4K-телевизоры |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська






