Стислий опис
Режим гри PRO (144 Гц). Стандартна частота оновлення 144 Гц — перемога в кожному кадріРозкрийте свій ігровий потенціал із режимом гри PRO (144 Гц) та інтегрованою ігровою панеллю. Забудьте про затримки й насолоджуйтеся ... Читати далі...
Стислі характеристики
Режим гри PRO (144 Гц). Стандартна частота оновлення 144 Гц — перемога в кожному кадрі
Розкрийте свій ігровий потенціал із режимом гри PRO (144 Гц) та інтегрованою ігровою панеллю. Забудьте про затримки й насолоджуйтеся плавним ігровим процесом без розривів зображення.
Змінна частота оновлення кадрів 144 Гц, AMD FreeSync Premium. Жодних розривів зображення — тільки гра
Технологія змінної частоти оновлення кадрів (VRR) і підтримка AMD FreeSync Premium гарантують плавний ігровий процес без розривів зображення, даруючи вам максимальне занурення в гру.
QLED Colour. Понад мільярд відтінків насичених кольорів
Отримайте справжню візуальну насолоду з функцією QLED Colour. Кожен кадр насичений кольорами, яскравий, реалістичний, а всі відтінки кольорів — від непомітних до найяскравіших — виділяються.
Hi-Concerto, Dolby Vision Atmos. Уніфікована гармонія звуку
Оточіть себе об'ємним звучанням одночасно з телевізора Hisense та саундбара. Завдяки технології Hi-Concerto обидва пристрої працюють злагоджено, створюючи домашній кінотеатр без потреби в додаткових кабелях або пристроях.
Зображення, покращене штучним інтелектом. Інтелектуальне поліпшення зображення
Підвищення якості в режимі реального часу для більш природного контрасту, кольору, чіткості та деталізації.
AI Smooth Motion. Плавні зображення без розмиття
Насолоджуйтеся природним і чітким зображенням завдяки передовим технологіям, як-от MEMC (технологія оцінки та компенсації руху) і зниженню рівня 3D-шума, вбудованим у надчутливу панель. З технологією AI Smooth Motion проблема розмиття руху залишилася в минулому. Чи то динамічні спортивні події, чи то напружені ігрові сцени — кожен рух і різкий поворот відтворюються з бездоганною чіткістю, забезпечуючи плавне та реалістичне зображення.
Підвищення якості до 4K за допомогою штучного інтелекту. Нечіткі зображення масштабуються майже до 4K
Функція підвищення якості до 4K за допомогою штучного інтелекту від Hisense відкриває новий рівень чіткості для всього вашого контенту. Ця інтелектуальна функція оновлює як улюблену класику та домашні відео, так і сучасні телевізійні програми, фільми та потоковий контент до приголомшливої якості 4K. Кожен піксель виводиться на максимум можливостей телевізора.
Датчик освітлення з ШІ. Інтелектуальна яскравість для комфортного й енергоефективного перегляду
Незалежно від часу доби телевізор автоматично виявляє й регулює яскравість екрана відповідно до освітлення в приміщенні, щоб зменшити споживання електроенергії. Ідеальний баланс між енергоощадністю та якісним переглядом.
Ігрова панель. Централізоване керування ігровим процесом у режимі реального часу
Насолоджуйтеся зручним ігровим інтерфейсом і керуйте продуктивністю в реальному часі. Ви можете легко настроювати ігрові параметри та відстежувати дані ігрового процесу без жодних перешкод. Грайте з точністю — грайте на перемогу.
Режим режисера. Дивіться фільми та серіали так, як їх задумали творці
За допомогою режиму режисера ви зможете побачити відео таким, як воно було задумане. Налаштуйте відео на оригінальні параметри, щоб відтворити такі деталі, як-от звук, співвідношення сторін, колір, частота кадрів і багато іншого так, як вони були спочатку задумані. Це гарантує найточніше відтворення шедевра вашого улюбленого режисера, до того, як його було змінено для звичайного перегляду.
Infinity Vision. Більший екран — більше задоволення
Ще більше телевізорів великого розміру. Поринайте в захопливий світ ігор і кіно, не залишаючи домашнього комфорту.
Голосове керування. Керуйте за допомогою голосу
Спробуйте дистанційне керування голосом Hisense і перейдіть на новий рівень зручності керування телевізором. Голосові команди активуються одним натисканням кнопки. Перемикайте серіали, змінюйте гучність і взаємодійте з віртуальними помічниками без зайвих зусиль.
VIDAA для розумного телевізора. Це просто. Швидко. Надійно. глобальні та місцеві розваги.
Вітаємо в майбутньому телевізорів! Наша сучасна операційна система бездоганно об'єднує ваш улюблений міжнародний і місцевий контент, налаштований відповідно до ваших унікальних переваг і який легко знайти. Пориньте у світ нескінченних розваг, де ви зможете переглядати найпопулярніші серіали, фільми-блокбастери тощо — все це налаштовано відповідно до ваших уподобань і зі зручним доступом. Поліпшуйте перегляд уже сьогодні та керуйте розважальними можливостями!
Залишайтеся на зв'язку. Під'єднайте, під'єднайте, насолоджуйтеся
Новітні консолі, швидше передавання даних і менша затримка. Під'єднуйте всі зовнішні пристрої за допомогою найсучасніших бездротових і дротових засобів зв'язку. Повна підтримка HDMI 2.1, USB 3.0, AirPlay, Bluetooth і Share to TV.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | QLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 85" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Контрастність | 3800:1 |
| Тип матриці | QLED |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Частота розгортання панелі | 144 Гц |
| Процесор зображення | Quad Core/MT9618 |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | 144 Гц Game Mode PRO |
| Технології поліпшення зображення | 240 High Refresh Rate |
| Технології поліпшення зображення | AI 4K Upscaler |
| Технології поліпшення зображення | AI HDR Upscaler |
| Технології поліпшення зображення | AI Light Sensor |
| Технології поліпшення зображення | AI Picture |
| Технології поліпшення зображення | AI Scenario |
| Технології поліпшення зображення | AI Smooth Motion |
| Технології поліпшення зображення | AI Sports Mode |
| Технології поліпшення зображення | Airplay2 |
| Технології поліпшення зображення | ALLM |
| Технології поліпшення зображення | AMD FreeSync/G-sync |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Atmos |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision IQ |
| Технології поліпшення зображення | Game bar |
| Технології поліпшення зображення | Gaming in Dolby |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10 Gaming |
| Технології поліпшення зображення | HDR10+ |
| Технології поліпшення зображення | HDR10+ Adaptive Dolby Vision HDR |
| Технології поліпшення зображення | Panel Refresh Rate 144 Гц |
| Технології поліпшення зображення | Total HDR Solution |
| Технології поліпшення зображення | VRR |
| Технології поліпшення зображення | WiSA SoundsSend |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2 х 15 (30 Вт) |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x цифровий аудіовихід |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x Супутниковий вхід |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | AV |
| Інтерфейси під'єднання | CI+ |
| Інтерфейси під'єднання | Headphone |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | VIDAA U8.5 |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | AVC |
| Підтримувані формати | AVI |
| Підтримувані формати | BMP |
| Підтримувані формати | FLAC |
| Підтримувані формати | FLV |
| Підтримувані формати | GIF |
| Підтримувані формати | MKV |
| Підтримувані формати | MOV |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | MP4 |
| Підтримувані формати | MPEG |
| Підтримувані формати | OPUS |
| Підтримувані формати | PNG |
| Підтримувані формати | TS |
| Підтримувані формати | WAV |
| Підтримувані формати | WebM |
| Підтримувані формати | WMA |
| Підтримувані формати | WMV |
| Органи керування | Голосовий пошук |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Органи керування | керування смартфоном |
| Енергоспоживання | 350 Вт |
| CPU | Quad Core/MT9618 |
| DDR | 3GB |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (600x400 мм) |
| Розміри з підставкою | 1892 x 1174 x 460 мм |
| Розміри без підставки | 1892 x 1174 x 74 мм |
| Вага з підставкою | 41 кг |
| Вага без підставки | 39 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 85 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | Qled |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська





