Виробник: Hisense
Код товару: U1035032
Стислий опис
Dolby Vision HDR. Пориньте в історію разом із Dolby Відкрийте для себе можливості технології Dolby — розваги преміальної якості для глибшого занурення в улюблені фільми, серіали, музику, спортивні змагання та ігри. Ді... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
85
Smart TV -
Да
Разрешение экрана -
3840x2160
Тип телевизора -
LED
Тип LED подсветки -
Direct LED
Dolby Vision HDR. Пориньте в історію разом із Dolby
Відкрийте для себе можливості технології Dolby — розваги преміальної якості для глибшого занурення в улюблені фільми, серіали, музику, спортивні змагання та ігри. Дізнайтеся, що ви втрачали без унікального занурення. Після того як відчуйте його з технологією Dolby, вас не влаштує жоден інший варіант.
Пряма повністю підсвітка. Абсолютно чорне зображення від краю до краю
Технологія прямої повноатричної підсвітки Hisense перетворює ваш екран на полотно з точною деталізацією. Кожен кут гарантує постійне приголомшливе зображення з насиченими яскравими кольорами та глибоким чорним на всьому дисплеї.
4K AI Upscaler. Винятково деталізована якість 4K для всього вашого улюбленого контенту
Не дозволяйте трансляціям із роздільною здатністю нижче 4K псувати ваше враження від перегляду. Технологія 4K AI Upscaler Hisense гарантує, що все від старої класики до сучасного потокового контенту отримає оновлення для кришталево чистого зображення в роздільній здатності 4K, що зробить звичайний перегляд незабутнім.
VIDAA ДЛЯ SMART TV. Просто. Швидко. Надійно. глобальні та місцеві розваги
Вам пропонується найбільш інтуїтивно зрозуміла, повністю настроювана й безпечна операційна система на новітній платформі VIDAA Smart, яка дає змогу дивитися улюблений контент так, як вам зручно. Доступ до всіх ваших улюблених розваг від Disney+, Netflix, Prime Video, YouTube тощо.
Точне відтворення кольору. Найчистіший вираз кольору
Технологія точного відтворення кольору використовує потужність чотириядерного оброблення для максимального відтворення кольорів, забезпечуючи найточніші та найреалістичніші кольори незалежно від контенту. І спортивні події, і фільми, і серіали будуть сприйматися максимально природно.
DTS Virtual: X, Dolby Audio. Пориньте в атмосферу з захопливим звуком із телевізора
Фільми, серіали, спортивні програми, музика — все, що ви любите, стає ще кращим, коли за звук відповідає телевізор Hisense з технологіями DTS Virtual: X і Dolby Audio. Кришталева чистота, чіткі діалоги, неймовірна деталізація, реалістичні ефекти оточення звуком — все це допомагає отримати більше задоволення від улюблених сцен або подій.
Спортивний режим ШІ. Займіть найкращі місця на стадіоні
Пориньте в змагання разом зі спортивним режимом, у якому ви бачитимете кожну травінку та чутимете кожну зміну тону в голосі атласу та кожен викрик уболівальників надзвичайно чітко. Захопливі спортивні змагання, інтелектуально налаштовані для створення відповідної атмосфери, щоб ви вдома відчували, ніби перебуваєте безпосередньо на стадіоні
Плавне відтворення руху з технологією оцінки та компенсації руху (MEMC). Плавні зображення без розмиття
Проблеми з рухом — це один із найбільших викликів для телевізорів, і щоб його подолати, компанія Hisense розробила технологію плавного відтворення руху. Використовуючи процесор з інтелектуальною технологією, телевізор здатний виявляти об'єкти, що швидко рухаються, та відтворює в цифровій формі окремі пікселі, забезпечуючи плавний рух.
Режим гри PLUS. Ідеальне відтворення ігор, захоплива швидкодія
Режим гри PLUS — це ваш квиток до плавного та захопливого ігрового процесу. Завдяки панелі 60 Гц зі змінною частотою оновлення й технології оцінки та компенсації руху (MEMC) з низькою затримкою вона долає розрив між відеокартою й дисплеєм. Попрощайтеся із затримками та зустрічайте плавний ігровий процес під стати вашими навичками.
Режим режисера. Дивіться фільми та серіали так, як їх задумали творці
Режим режисера — це режим зображення, створений для зменшення обсягу постпродукційного оброблення фільмів і серіалів. Тому ви можете насолоджуватися контентом так, як задумувалося режисером.
Адаптивний датчик освітлення. Ідеальна яскравість удень і вночі
Меше зовнішнє освітлення під час перегляду улюбленого фільму? Наш адаптивний датчик освітлення миттєво налаштовує яскравість екрана. Чи то в білий день, чи то восени — ви насолоджуватиметеся бездоганною чіткістю зображення і зручністю, пристосованими до навколишнього простору.
Голосове керування. Повний контроль у ваших руках
Спробуйте дистанційне керування голосом Hisense і перейдіть на новий рівень зручності керування телевізором. Голосові команди активуються одним натисканням кнопки. Перемикайте серіали, змінюйте гучність і взаємодійте з віртуальними помічниками без зайвих зусиль.
Передавання на телевізор. Одне натискання кнопки — і ви насолоджуєтеся переглядом контенту на великому екрані
Перемикатися між пристроями вже олдскульно. Функція передавання на телевізор від Hisense передає ваш улюблений контент із вашого пристрою прямо на телевізор. Ви можете без зайвих турбот як виводити контент на екран, так і просто передавати його.
Передавання аудіо через Bluetooth. Слухайте аудіо так, як вам подобається
Просто переведіть улюблені Bluetooth-навушники в режим з'єднання та під'єднайте до телевізора Hisense. Насолоджуйтеся улюбленими серіалами та фільмами, не турбуючи людей навколо, яким до душі тиша.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | LED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 85" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Контрастність | 6000:1 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 8mc |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| HDR | з HDR |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2 х 15 (30 Вт) |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x AV IN |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | Composite |
| Інтерфейси під'єднання | Headphone |
| Інтерфейси під'єднання | S/PDIF |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | VIDAA U7.6 |
| VESA | VESA (600x400 мм) |
| Розміри з підставкою | 1892 х 1182 х 474 мм |
| Розміри без підставки | 1892 х 1092 х 102 мм |
| Вага з підставкою | 37.1 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин "МЕВС комп'ютер".
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорськ, Каменське, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 85 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | LED |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Состояние | Новое |




Українська









