Стислий опис
Технология Mini-LED PRO підвищує якість зображення, об'єднуючи тисячі маленьких світлодіодів у сотні зон затемнення. Це забезпечує приголомшливий контроль над яскравістю, контрастністю й кольором. Доповненням слугуют... Читати далі...
Стислі характеристики
Технология Mini-LED PRO підвищує якість зображення, об'єднуючи тисячі маленьких світлодіодів у сотні зон затемнення. Це забезпечує приголомшливий контроль над яскравістю, контрастністю й кольором. Доповненням слугують панель із частотою 144 Гц і покращена підсвітка Mini-LED HDR1500. Дозвольте собі насолодитися неймовірною картинкою та глибоким чорним кольором завдяки фантастичному контролю яскравості, кольору та контрасту.
Нова технологія Hisense Hi-View Engine PRO використовує передовий штучний інтелект, щоб покращувати якість зображення незалежно від вхідного сигналу. Кожен кадр проходить точне коригування в реальному часі, щоб створити максимально якісну картинку та поліпшити роздільну здатність, яскравість, контрастність і кольоропередавання. Отримайте зображення у форматі 4K з підвищеною чіткістю, якістю та реалістичними деталями.
Ігровий режим Pro на 144 Гц активується автоматично у разі виявлення під'єднаного ігрового пристрою в автоматичному режимі низької затримки (ALLM). Зі змінною частотою оновлення (VRR) 144 Гц максимально гладкий із можливих ігрових процесів стає ще бездоганним завдяки неймовірно низькій затримці введення. Тільки уявіть: розриви та підвисання тепер теж у минулому, оскільки спеціально створена технологія AMD Freesync Premium забезпечує максимальний відгук і деталізацію під час гри.
Щоб посилити враження від технологій Dolby Atmos і DTS Virtual X, наша модель U7 обладнана потужною системою 2.1 з об'ємним звуком і вбудованим сабвуфером. Вона створює воістину захопливе звукове оточення, що пробирає до мурашок.
Телевізори Mini-LED з використанням квантових точок дадуть змогу насолодитися справді живими кольорами. Понад мільярд відтінків подарують неймовірні враження від фантастичної, безпрецедентно реалістичної кольоропередавання.
Щоб допомогти вам дивитися улюблений контент за оптимальної підсвітки, телевізор Hisense обладнаний повноформатною технологією розширеного динамічного діапазону (HDR). Вона покликана поліпшити яскравість, кольоропередавання та контрастність зображення незалежно від його джерела. Іншими словами, хоч би звідки надходив ваш контент, картинка буде дивовижною. Dolby Vision IQ робить ще один крок уперед і інтелектуально оптимізує настроювання телевізора з урахуванням навколишнього освітлення, щоб зробити зображення бездоганним незалежно від часу та умов навколо.
Оцініть переваги технології повної адаптації до оточення. Будьте впевнені, що кожна сцена буде оптимізована з урахуванням навколишніх умов, не вимагаючи від вас і руху пальцем, чи йдеться про коригування яскравості через освітлення, настроювання кольорів для відповідності середовищу навколо або збільшення глибини картинки.
Технологія прямої повноатричної підсвітки Hisense трансформує екран у полотно для точного зображення. Кожен кут ретельно забезпечує найнасиченіші кольори та найглибші чорні відтінки для рівномірного приголомшливого зображення на всьому дисплеї.
Кінематографічний режим — це режим зображення, який передбачає перегляд фільмів і телешоу з меншою кількістю оброблення, зробленої на етапі поствиробництва. Тому ви зможете побачити контент таким, яким його задумував автор.
Технологія IMAX Enhanced подарує кінематографічну якість IMAX, не вимагаючи вставати зі свого дивана. Для отримання сертифіката IMAX Enhanced телевізор має відповідати суворим стандартам якості, встановленим IMAX. Тому ви можете розраховувати на чіткішу та яскравішу картинку з меншим рівнем шуму та зернистості. А технологія DTS:X подарує вам об'ємний звук.
Оцініть усе, що раніше ви не могли побачити та почути. Технологія Dolby дасть змогу набагато глибше зануритися в улюблені фільми та серіали. Dolby створює відчуття неймовірної причетності сюжету та героям, виводячи розваги на новий рівень під час трансляції улюблених серіалів і найкращих фільмів.
Технологія Ultra Motion з частотою 120 Гц дає змогу Hisense переносити вас у саму гущу подій. Передова функція MEMC і тривимірне усунення шумів перетворює хаотичні сцени в історію, захопливу своєю динамічністю. Кожен кадр може похвалитися чіткістю, стрімкою дією й безпрецедентною жвавістю рухів. Відчувайте події на екрані на недосяжному раніше рівні.
Забудьте про боротьбу за найкраще місце перед екраном у темній кімнаті. Наш телевізор із широким кутом огляду дасть змогу насолодитися тим, що відбувається з будь-якої точки. Доповніть це новим екраном із технологією, що пригнічує запахи, — і ви отримаєте можливість бачити живі кольори й вдень, і вночі.
Функция Dynamic Tone Mapping PRO — це потужний алгоритм, що забезпечує бездоганне зображення. Аналізуючи кожен кадр і адаптуючи його в реальному часі, вона здатна забезпечувати більшу чіткість, контрастність і глибину незалежно від того, наскільки складною є сцена.
Зустрічайте майбутнє телебачення! Наша першокласна операційна система органічно об'єднує ваш улюблений місцевий і глобальний контент, підібраний з урахуванням ваших власних смаків, і допомагає легко його знаходити. Пориньте у світ безмежних розваг із першокласними телешоу, блокбастерами та не тільки. Водночас усе підбирається спеціально для вас і завжди під рукою. Виведіть свої враження від перегляду на новий рівень уже сьогодні й отримайте повний контроль над вибором розваг!
Знаходьте улюблений контент швидше та простіше за допомогою голосу. Більше жодної потреби друкувати та гортати сторінки — досить сказати, що вам потрібно. Також керувати телевізором Hisense можна, під'єднавши пристрої із сервісом Alexa або Google для голосового контролю.
Наш новий пульт на сонячній батареї усуває потребу змінювати акумулятори. Він постійно заряджається від навколишнього світла, тому пульт ніколи не виявиться без заряду. Він обладнаний кількома кнопками для швидкого доступу до улюблених стримінгових сервісів. Новий багатофункційний пульт на сонячній батареї робить керування телевізором простим, як ніколи.
Ігрова панель Hisense об'єднує всі передові технології разом в єдиному та зручному доповненні, що дає змогу гравцям швидко отримувати доступ до важливих ігрових параметрів без потреби перемикатися з екрана гри. Дозвольте телевізору Hisense вивести гру на новий рівень, передавши вам повний контроль над тим, що відбувається.
Легко об'єднуйте звукову панель і телевізор Hisense, щоб вивести налаштування панелі на великий екран за допомогою пульта EZplay. Наочний вигляд допомагає точніше регулювати будь-які параметри: від низьких і високих частот до розширених конфігурацій звуку. Зустрічайте зручний та органічний інтерфейс EZ, який дасть змогу отримати повний контроль над розвагами.
Вбудований зв'язок Wi-Fi 6 забезпечує як ніколи швидке під'єднання і зменшує перевантаження пропускної здатності. Це незамінна для геймерів і стримерів: зробіть під'єднання надійнішим і зменште настирливу буферизацію. Під'єднуйте пристрої з технологією Bluetooth® до телевізора, щоб позбавити розваги від дротів. Зіпрягайте Bluetooth-навушники з телевізором Hisense і насолоджуйтеся серіалами та музикою без перешкод. Технологія WISA Ready дає змогу без додаткових програм слухати аудіотрансляції у високій якості й без втрат.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрана | 75" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Частота розгортання панелі | 144 Гц |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision, Hybrid Log Gamma (HLG), Quantum Dot Technology, Wide Color Gamut Local Dimming |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Технології поліпшення зображення | HDR10+ |
| Тип тюнера | аналоговий |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 50 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI+ |
| Інтерфейси під'єднання | Composite |
| Інтерфейси під'єднання | Headphone |
| Інтерфейси під'єднання | S/PDIF |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | VIDAA U7.6 |
| Енергоспоживання | 300 Вт |
| VESA | VESA (400x400 мм) |
| Розміри з підставкою | 1673 х 1032 х 338 мм |
| Розміри без підставки | 1673 х 966 х 79 мм |
| Вага з підставкою | 29.5 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 75 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | LED |
| Тип LED подсветки | Mini LED |




Українська









