Стислий опис
Понад мільярд відтінків насичених кольорів.Отримайте справжню візуальну насолоду з функцією QLED Colour. Кожен кадр насичений кольорами, яскравий, реалістичний, а всі відтінки кольорів — від непомітних до найяскравіших ... Читати далі...
Стислі характеристики
Понад мільярд відтінків насичених кольорів.
Отримайте справжню візуальну насолоду з функцією QLED Colour. Кожен кадр насичений кольорами, яскравий, реалістичний, а всі відтінки кольорів — від непомітних до найяскравіших — виділяються.
Відчуйте справжнє захоплення.
Поєднання зображення Dolby Vision HDR і звуку Dolby Atmos перетворює ваш телевізор на справжній центр розваг.
Нечіткі зображення масштабуються майже до 4K.
Функція підвищення якості до 4K за допомогою штучного інтелекту від Hisense відкриває новий рівень чіткості для всього вашого контенту. Ця інтелектуальна функція оновлює як улюблену класику та домашні відео, так і сучасні телевізійні програми, фільми та потоковий контент до приголомшливої якості 4K. Кожен піксель виводиться на максимум можливостей телевізора.
Плавні зображення без розмиття.
Насолоджуйтеся природним і чітким зображенням завдяки передовим технологіям, як-от MEMC (технологія оцінки та компенсації руху) і зниженню рівня 3D-шума, вбудованим у надчутливу панель. З технологією AI Smooth Motion проблема розмиття руху залишилася в минулому. Чи то динамічні спортивні події, чи то напружені ігрові сцени — кожен рух і різкий поворот відтворюються з бездоганною чіткістю, забезпечуючи плавне та реалістичне зображення.
Неймовірно плавний ігровий процес без затримок
Поліпшуйте свій ігровий досвід із режимом гри PLUS і зручною ігровою панеллю як центром керування. Технології VRR і ALLM знижують затримку введення й усувають розриви зображення. Насолоджуйтеся плавною грою на телевізорі за розумною ціною!
Дивіться фільми та серіали так, як їх задумали творці.
За допомогою режиму режисера ви зможете побачити відео таким, як воно було задумане. Налаштуйте відео на оригінальні параметри, щоб відтворити такі деталі, як-от звук, співвідношення сторін, колір, частота кадрів і багато іншого так, як вони були спочатку задумані. Це гарантує найточніше відтворення шедевра вашого улюбленого режисера, до того, як його було змінено для звичайного перегляду.
Керуйте за допомогою голосу.
Спробуйте дистанційне керування голосом Hisense і перейдіть на новий рівень зручності керування телевізором. Голосові команди активуються одним натисканням кнопки. Перемикайте серіали, змінюйте гучність і взаємодійте з віртуальними помічниками без зайвих зусиль.
Централізоване керування ігровим процесом.
Насолоджуйтеся зручним ігровим інтерфейсом і керуйте продуктивністю в реальному часі. Ви можете легко настроювати ігрові параметри та відстежувати дані ігрового процесу без жодних перешкод. Грайте з точністю — грайте на перемогу.
Інтелектуальна яскравість для комфортного й енергоефективного перегляду
Незалежно від часу доби телевізор автоматично виявляє й регулює яскравість екрана відповідно до освітлення в приміщенні, щоб зменшити споживання електроенергії. Ідеальний баланс між енергоощадністю та якісним переглядом.
Одне натискання кнопки — і ви насолоджуєтеся переглядом контенту на великому екрані.
Перемикання між пристроями — це вже в минулому. Функція передавання на телевізор від Hisense передає ваш улюблений контент із вашого пристрою прямо на телевізор. Ви можете без зайвих турбот як виводити контент на екран, так і просто передавати його.
Вибирайте розмір, що ідеально вписується у ваш простір.
Hisense пропонує широкий вибір діагоналей, які легко впишуться в будь-який інтер'єр, незалежно від ваших потреб.
Це просто. Швидко. Надійність. глобальні та місцеві розваги.
Вітаємо в майбутньому телевізорів! Наша сучасна операційна система бездоганно об'єднує ваш улюблений міжнародний і місцевий контент, налаштований відповідно до ваших унікальних переваг і який легко знайти. Пориньте у світ нескінченних розваг, де ви зможете переглядати найпопулярніші серіали, фільми-блокбастери тощо — все це налаштовано відповідно до ваших уподобань і зі зручним доступом. Поліпшуйте перегляд уже сьогодні та керуйте розважальними можливостями!
Керуйте звуком легко.
Пульт EZPlay докорінно змінює ваш домашній кінотеатр, забезпечуючи миттєве з'єднання телевізора Hisense із саундбаром. Керуйте саундбаром прямо з екрана телевізора — просто та зручно.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | QLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 75" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Контрастність | 1200:1 |
| Тип матриці | QLED |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | Quad Core/MT9603 |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | AI 4K Upscaler |
| Технології поліпшення зображення | AI Light Sensor |
| Технології поліпшення зображення | AI Picture |
| Технології поліпшення зображення | AI Smooth Motion |
| Технології поліпшення зображення | AI Sports Mode |
| Технології поліпшення зображення | Airplay2 |
| Технології поліпшення зображення | ALLM |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision HDR |
| Технології поліпшення зображення | DTS Virtual:X |
| Технології поліпшення зображення | Filmmaker Mode |
| Технології поліпшення зображення | Game bar |
| Технології поліпшення зображення | Game Mode Plus |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10 |
| Технології поліпшення зображення | HDR Upscaler |
| Технології поліпшення зображення | VRR |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2 х 15 (30 Вт) |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x цифровий аудіовихід |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x Супутниковий вхід |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | AV |
| Інтерфейси під'єднання | CI+ |
| Інтерфейси під'єднання | Headphone |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | VIDAA U9 |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | AVC |
| Підтримувані формати | AVI |
| Підтримувані формати | BMP |
| Підтримувані формати | FLAC |
| Підтримувані формати | FLV |
| Підтримувані формати | GIF |
| Підтримувані формати | MKV |
| Підтримувані формати | MOV |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | MP4 |
| Підтримувані формати | MPEG |
| Підтримувані формати | OPUS |
| Підтримувані формати | PNG |
| Підтримувані формати | TS |
| Підтримувані формати | WAV |
| Підтримувані формати | WebM |
| Підтримувані формати | WMA |
| Підтримувані формати | WMV |
| Органи керування | Голосовий пошук |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Органи керування | керування смартфоном |
| Енергоспоживання | 280 Вт |
| Додатково | IpTV |
| Додатково | Megogo |
| Додатково | Netflix |
| Додатково | Youtube.com |
| CPU | Quad Core/MT9603 |
| DDR | 1.5GB |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (200x300 мм) |
| Розміри з підставкою | 1674 x 1034 x 460 мм |
| Розміри без підставки | 1674 х 1034 х 74 мм |
| Вага з підставкою | 32 кг |
| Вага без підставки | 30 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 75 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | Qled |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська





