Стислий опис
Підвищення якості до 4K за допомогою штучного інтелекту. Нечіткі зображення масштабуються майже до 4KФункція підвищення якості до 4K за допомогою штучного інтелекту від Hisense відкриває новий рівень чіткості для всього... Читати далі...
Стислі характеристики
Підвищення якості до 4K за допомогою штучного інтелекту. Нечіткі зображення масштабуються майже до 4K
Функція підвищення якості до 4K за допомогою штучного інтелекту від Hisense відкриває новий рівень чіткості для всього вашого контенту. Ця інтелектуальна функція оновлює як улюблену класику та домашні відео, так і сучасні телевізійні програми, фільми та потоковий контент до приголомшливої якості 4K. Кожен піксель виводиться на максимум можливостей телевізора.
AI Smooth Motion. Плавні зображення без розмиття
Насолоджуйтеся природним і чітким зображенням завдяки передовим технологіям, як-от MEMC (технологія оцінки та компенсації руху) і зниження рівня 3D-шума, вбудованим у надчутливу панель. З технологією AI Smooth Motion проблема розмиття руху залишилася в минулому. Чи то динамічні спортивні події, чи то напружені ігрові сцени — кожен рух і різкий поворот відтворюються з бездоганною чіткістю, забезпечуючи плавне та реалістичне зображення.
Режим гри PLUS. Неймовірно плавний ігровий процес без запалень
Поліпшуйте свій ігровий досвід із режимом гри PLUS і зручною ігровою панеллю як центром керування. Технології VRR і ALLM знижують затримку введення й усувають розриви зображення. Насолоджуйтеся плавною грою на телевізорі за розумною ціною!
Dolby Vision. Пориньте в історію разом із Dolby
Відкрийте для себе можливості технології Dolby — розваги преміальної якості для глибшого занурення в улюблені фільми, серіали, музику, спортивні змагання та ігри. Дізнайтеся, що ви втрачали без унікального занурення. Після того як відчуйте його з технологією Dolby, вас не влаштує жоден інший варіант.
Dolby Audio, DTS Virtual: X. Пориньте в атмосферу з захопливим звуком із телевізора
Фільми, серіали, спортивні програми, музика — все, що ви любите, стає ще кращим, коли за звук відповідає телевізор Hisense з технологіями DTS Virtual: X і Dolby Audio. Кришталева чистота, чіткі діалоги, неймовірна деталізація, реалістичні ефекти оточення звуком — все це допомагає отримати більше задоволення від улюблених сцен або подій.
Режим режисера. Дивіться фільми та серіали так, як їх задумали творці
За допомогою режиму режисера ви зможете побачити відео таким, як воно було задумане. Налаштуйте відео на оригінальні параметри, щоб відтворити такі деталі, як-от звук, співвідношення сторін, колір, частота кадрів і багато іншого так, як вони були спочатку задумані. Це гарантує найточніше відтворення шедевра вашого улюбленого режисера, до того, як його було змінено для звичайного перегляду.
Голосове керування. Керуйте за допомогою голосу
Спробуйте дистанційне керування голосом Hisense і перейдіть на новий рівень зручності керування телевізором. Голосові команди активуються одним натисканням кнопки. Перемикайте серіали, змінюйте гучність і взаємодійте з віртуальними помічниками без зайвих зусиль.
Ігрова панель. Централізоване керування ігровим процесом у режимі реального часу
Насолоджуйтеся зручним ігровим інтерфейсом і керуйте продуктивністю в реальному часі. Ви можете легко настроювати ігрові параметри та відстежувати дані ігрового процесу без жодних перешкод. Грайте з точністю — грайте на перемогу.
Точне відтворення кольору. Чисте відтворення кольорів
Завдяки технології Precision Colour від Hisense кожен відтінок розкриває власну історію, занурюючи вас у перегляд. Це більше, ніж просто зображення — це відчуття кожної яскравої тональності як частини емоційної палітри.
Датчик освітлення з ШІ. Інтелектуальна яскравість для комфортного й енергоефективного перегляду
Незалежно від часу доби телевізор автоматично виявляє й регулює яскравість екрана відповідно до освітлення в приміщенні, щоб зменшити споживання електроенергії. Ідеальний баланс між енергоощадністю та якісним переглядом.
Передавання на телевізор. Одне натискання кнопки — і ви насолоджуєтеся переглядом контенту на великому екрані
Перемикання між пристроями — це вже в минулому. Функція передавання на телевізор від Hisense передає ваш улюблений контент із вашого пристрою прямо на телевізор. Ви можете без зайвих турбот як виводити контент на екран, так і просто передавати його.
Декілька варіантів розмірів. Вибирайте розмір, що ідеально вписується у ваш простір
Широкий вибір діагоналей, які легко впишуться в будь-який інтер'єр, незалежно від ваших потреб.
VIDAA для розумного телевізора. Це просто. Швидко. Надійно. глобальні та місцеві розваги.
Вітаємо в майбутньому телевізорів! Наша сучасна операційна система бездоганно об'єднує ваш улюблений міжнародний і місцевий контент, налаштований відповідно до ваших унікальних переваг і який легко знайти. Пориньте у світ нескінченних розваг, де ви зможете переглядати найпопулярніші серіали, фільми-блокбастери тощо — все це налаштовано відповідно до ваших уподобань і зі зручним доступом. Поліпшуйте перегляд уже сьогодні та керуйте розважальними можливостями!
EZPlay. Керуйте звуком легко
Пульт EZPlay докорінно змінює ваш домашній кінотеатр, забезпечуючи миттєве з'єднання телевізора Hisense із саундбаром. Керуйте саундбаром прямо з екрана телевізора — просто та зручно.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | LED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 65" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Контрастність | 1200:1 |
| Тип матриці | LCD |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Процесор зображення | Quad Core/MT9603 |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | AI 4K Upscaler HDR10 Dolby Vision HDR Filmmaker Mode HDR Upscaler AI Smooth Motion DTS Virtual:X Game Mode Plus Game Bar ALLM VRR AI Picture AI Sports Mode AI Light Sensor |
| Технології поліпшення зображення | ALLM |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Технології поліпшення зображення | Upscaling 4K UHD |
| Технології поліпшення зображення | VRR |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2х10W Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | Composite |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | VIDAA U8.5 |
| Підтримувані формати | AAC |
| Підтримувані формати | AV1 |
| Підтримувані формати | AVI |
| Підтримувані формати | BMP |
| Підтримувані формати | FLAC |
| Підтримувані формати | FLV |
| Підтримувані формати | GIF |
| Підтримувані формати | H.264/MPEG-4 AVC |
| Підтримувані формати | JPEG |
| Підтримувані формати | JPG |
| Підтримувані формати | LPCM |
| Підтримувані формати | MKV |
| Підтримувані формати | MOV |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | MPEG-4 |
| Підтримувані формати | MPEG1 |
| Підтримувані формати | MPEG2 |
| Підтримувані формати | MPEG4 |
| Підтримувані формати | OPUS |
| Підтримувані формати | PNG |
| Підтримувані формати | VC1 |
| Підтримувані формати | Vorbis |
| Підтримувані формати | VP8 |
| Підтримувані формати | VP9 |
| Підтримувані формати | WAV |
| Підтримувані формати | WebM |
| Підтримувані формати | WEBP |
| Підтримувані формати | WMA |
| Підтримувані формати | WMV |
| Підтримувані формати | WMV3 |
| Органи керування | Голосовий пошук |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Органи керування | керування смартфоном |
| Енергоспоживання | 180 Вт |
| CPU | Quad Core/MT9603 |
| DDR | 1.5GB |
| Flash Memory | 8GB |
| VESA | VESA (400x300 мм) |
| Розміри з підставкою | 1449 x 899 x 291 мм |
| Розміри без підставки | 1449 x 899 x 74 мм |
| Вага з підставкою | 23 кг |
| Вага без підставки | 21 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 65 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | LED |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська





