Виробник: Hisense
Код товару: U1070992
Стислий опис
Mini-LED PRO. Справжня тема та неймовірна яскравість Кожен кадр оживає на екрані завдяки надзвичайному контрасту та яскравості. Точне керування підсвіткою гарантує, що ви не пропустите жодної деталі — як у темних, так... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
55
Smart TV -
Да
Разрешение экрана -
3840x2160
Тип телевизора -
8K-телевизоры
Цвет -
Черный
Mini-LED PRO. Справжня тема та неймовірна яскравість
Кожен кадр оживає на екрані завдяки надзвичайному контрасту та яскравості. Точне керування підсвіткою гарантує, що ви не пропустите жодної деталі — як у темних, так і в яскравих сценах.
Ни-View AI Engine PRO. Функція ШІ, яка робить кожен кадр ідеальним
Функція Hi-View AI Engine PRO — це експерт із розпізнавання сцен. Вона точно виявляє й аналізує дані, як-от відтінки шкіри, глибину та графіку, у кожному кадрі, створюючи яскраву реалістичну картинку. Навіть звичайне зображення перетворюється на незвичайне.
Режим гри Ultra (165 Гц). Стандартна частота оновлення кадрів 165 Гц — приготуйтеся до ігор нового покоління
Розкрийте всю ігрову міць телевізорів Hisense з режимом гри Ultra (165 Гц) — завжди залишайтеся на крок попереду. Приготуйтеся до ігрового процесу нового покоління з надзвичайно плавним зображенням.
Багатоканальний об'ємний звук 4.1.2. Надзвичайний об'ємний звук 4.1.2
Бічні динаміки, задні сабвуфери та спрямовані вгору динаміки об'єднуються в багатоканальну систему 4.1.2. Пориньте в багатовимірний звук, що огортає вас з усіх боків, без зайвих зусиль щодо налаштування. Тільки чистий, захопливий звук, що ідеально доповнює зображення.
Anti-Reflection PRO. Мінімальне втручання відблисків
Незалежно від освітлення — яскраве сонячне світло або затишне сяйво лампи — відблиски не відвертатимуть вашу увагу від перегляду. Технологія Anti-Reflection PRO від Hisense ефективно усуває небажані відблиски та забезпечує ідеальне зображення на екрані з чистою, кінематографічною яскравістю.
QLED кольору із сертифікацією Pantone. Понад мільярд відтінків насичених кольорів
Розкрийте неймовірну глибину кольорів QLED! Сертифікація Pantone гарантує природність кольорів, даруючи глибші відтінки, повне занурення й максимально реалістичні враження.
Датчик освітлення AI Chroma Light Sensor. Ідеальне зображення всюди та завжди
Чи то яскравий сонячний день, чи то зимовий вечір — датчик освітлення AI Chroma Light Sensor автоматично визначає рівень освітлення й підлаштовує під нього яскравість і колірну температуру, щоб забезпечити відповідне моменту зображення. Завжди правильна атмосфера, завжди найкращий вигляд.
Рішення Total HDR. Переглядайте свій улюблений контент у неймовірних деталях
Розкрийте потенціал кожного формату HDR, включно з Dolby Vision IQ, HDR 10+ Adaptive, HDR 10 і HLG, які забезпечують максимальну деталізацію, насичені кольори та глибокий контраст.
Підвищення якості до HDR за допомогою штучного інтелекту. Поліпшення зображення до якості, наближеної до HDR
Телевізори Hisense використовують передові технології ШІ для точного аналізу сцен і поліпшення контрасту. Контент SDR може бути покращений до якості, подібного до HDR, з чіткими деталями, багатими кольорами та глибоким контрастом.
Підвищення якості до 4K за допомогою штучного інтелекту. Нечіткі зображення масштабуються майже до 4K
Функція підвищення якості до 4K за допомогою штучного інтелекту від Hisense відкриває новий рівень чіткості для всього вашого контенту. Ця інтелектуальна функція оновлює як улюблену класику та домашні відео, так і сучасні телевізійні програми, фільми та потоковий контент до приголомшливої якості 4K. Кожен піксель виводиться на максимум можливостей телевізора.
AI Scenario. Інтелектуальна оптимізація в режимі реального часу
Забудьте про складні параметри — телевізор автоматично вибирає оптимальний режим зображення відповідно до контенту на екрані: фільми, спорт чи ігри.
Спортивний режим ШІ. Розваги на рівні стадіону
Спортивний режим ШІ усуває розмиття під час динамічних рухів у спортивних трансляціях. Цей спеціальний режим створює справжню атмосферу стадіону, забезпечуючи кришталеву чіткість кожної деталі гри. Крім того, він покращує звукові ефекти, зокрема гул натовпу та голосу аналітиків.
Багатофункціональний порт USB-C. Один кабель для всього: трансляція, передавання даних і заряджання
Hisense обладнує свої телевізори портом USB-C, що забезпечує зручне під'єднання до різних пристроїв. Діліться файлами через флешнакопичувачі, транслюйте екран у роздільній здатності до 4K 165 Гц або заряджайте ґаджети з потужністю 10 Вт — і все це за допомогою одного універсального кабелю.
Пульт дистанційного керування із сонячними елементами. Екологічно безпечне керування одним пальцем
Пульт дистанційного керування із сонячними елементами від Hisense використовує енергію навколишнього світла, заряджаючись як від природного освітлення, так і через USB-C. Цей інноваційний дизайн підтримує екологічність, зменшуючи електронні відходи, а також знижує витрати завдяки енергоефективній роботі. Підніміть якість перегляду на новий рівень і одночасно внесіть внесок у збереження довкілля — без жодних компромісів у зручність.
Dolby Vision·Atmos. Відчуйте справжнє захоплення.
Поєднання зображення Dolby Vision HDR і звуку Dolby Atmos® перетворює ваш телевізор на справжній центр розваг. Передові кінематографічні технології, які тепер доступні у вас вдома, забезпечують неймовірний реалізм у сценах, які ви побачите, почуєте та відчуєте, як ніколи раніше. Dolby Vision — це HDR-технологія, натхненна індустією кіно, яка оживляє ваш екран із неймовірною яскравістю, кольором, контрастом, деталізацією та глибиною зображення. Dolby Atmos занурює вас у події за допомогою об'ємного звучання, наповнюючи простір навколо та над вами, створюючи ефект повного занурення в події. Тепер ви можете з легкістю насолоджуватися реалістичним зображенням і звуком — ваше домашнє дозвілля стане справді видовищним.
IMAX Enhanced. Розкрийте потужність IMAX вдома
Кіно як IMAX стає доступнішим. Телевізори IMAX Enhanced від Hisense сертифіковані корпорацією IMAX і провідними технічними фахівцями Голлівуду, щоб ви отримали фірмову якість зображення IMAX і звукове занурення з підтримкою DTS®, не виходячи з дому. Інноваційна технологія для перегляду фільмів гарантує неймовірні аудіовізуальні враження.
Режим режисера. Дивіться фільми та серіали так, як їх задумали творці
За допомогою режиму режисера ви зможете побачити відео таким, як воно було задумане. Налаштуйте відео на оригінальні параметри, щоб відтворити такі деталі, як-от звук, співвідношення сторін, колір, частота кадрів і багато іншого так, як вони були спочатку задумані. Це гарантує найточніше відтворення шедевра вашого улюбленого режисера, до того, як його було змінено для звичайного перегляду.
Ігрова панель. Централізоване керування ігровим процесом у режимі реального часу
Насолоджуйтеся зручним ігровим інтерфейсом і керуйте продуктивністю в реальному часі. Ви можете легко настроювати ігрові параметри та відстежувати дані ігрового процесу без жодних перешкод. Грайте з точністю — грайте на перемогу.
Hi-Concerto. Уніфікована гармонія звуку
Оточіть себе об'ємним звучанням одночасно з телевізора та саундбара. Завдяки технології Hi-Concerto обидва пристрої працюють злагоджено, створюючи домашній кінотеатр без потреби в додаткових кабелях або пристроях.
Infinity Vision. Більший екран — більше задоволення
Ще більше телевізорів великого розміру. Поринайте в захопливий світ ігор і кіно, не залишаючи домашнього комфорту.
Голосове керування. Швидкий і зручний спосіб навігації у світі телевізійних розваг
Насолоджуйтеся швидким і зручним доступом до телевізійних розваг, зберігаючи конфіденційність своїх даних. Спробуйте та оціните зручність голосового пошуку та навігації.
VIDAA ДЛЯ КОЛІРНОГО ТЕЛЕВІЗОРУ. Це просто. Швидко. Надійно. глобальні та місцеві розваги.
Пориньте у світ найкращих світових і локальних розваг. Отримуйте миттєвий доступ до безмежного контенту відразу після увімкнення. Завдяки розвиненим можливостям ШІ операційна система VIDAA вивчає ваші уподобання, забезпечуючи унікальний перегляд саме для вас. Жодного очікування, жодних труднощів — тільки справжнє задоволення.
Декілька варіантів розмірів. Вибирайте розмір, що ідеально вписується у ваш простір
Hisense пропонує широкий вибір діагоналей, які легко впишуться в будь-який інтер'єр, незалежно від ваших потреб.
Регульована висота. Елегантний дизайн
Регульована висота дає змогу зручно розмістити саундбар. Стильна конструкція з чистого металу. Менше рамок — більше зображення.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | Mini LED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 8K-телевізори |
| Діагональ екрана | 55" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Контрастність | 2000:1 |
| Тип матриці | MiniLED |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Процесор зображення | Quad Core/MT9655 |
| HDR | з HDR |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2х10W(Main) + 2х5W(Side) + 20W(Subwoofer) + 2х10W(Upper) Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x USB 3.0 |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | VIDAA U9 |
| Підтримувані формати | AV1 |
| Підтримувані формати | BMP |
| Підтримувані формати | FLAC |
| Підтримувані формати | FLV |
| Підтримувані формати | GIF |
| Підтримувані формати | JPEG |
| Підтримувані формати | JPG |
| Підтримувані формати | MKV |
| Підтримувані формати | MOV |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | MPEG-4 |
| Підтримувані формати | PNG |
| Підтримувані формати | TS |
| Підтримувані формати | WAV |
| Підтримувані формати | WebM |
| Підтримувані формати | WMA |
| Підтримувані формати | WMV |
| Органи керування | Голосовий пошук |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Органи керування | керування смартфоном |
| Енергоспоживання | 230 Вт |
| VESA | VESA (400x200мм) |
| Розміри з підставкою | 1233 x 775 x 291 мм |
| Розміри без підставки | 1259 х 690 х 56 мм |
| Вага з підставкою | 17.9 кг |
| Вага без підставки | 17.9 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 55 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | 8K-телевизоры |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |




Українська






