Стислий опис
Телевізор Haier HQ800UX — це поєднання передових технологій і елегантного дизайну, створене для забезпечення неперевершеного візуального досвіду у вашому домі.Технологія Quantum Dot досягає надвисокої колірної гами, від... Читати далі...
Стислі характеристики
Телевізор Haier HQ800UX — це поєднання передових технологій і елегантного дизайну, створене для забезпечення неперевершеного візуального досвіду у вашому домі.
Технологія Quantum Dot досягає надвисокої колірної гами, відтворення природних кольорів і покращеної чіткості, що дає змогу занурюватися в кожну сцену, кожну гру та кожну битву. 4K HDR зображає дійсно природне освітлення сцен, роблячи деталі гри виразними.
Телевізор підтримує ігровий режим 120 Гц. Функція автоматичного налаштування оптимізує контент для підвищеної частоти оновлення та зменшення затримки введення, забезпечуючи неперевершений ігровий процес, більш плавний, ніж будь-коли раніше. MEMC може неабияк поліпшити якість зображення, особливо під час швидких рухів, даючи змогу вам насолоджуватися плавністю рухів і оцінити яскравість кожного моменту. ALLM автоматично знижує затримку вхідного сигналу та синхронізує ваші команди з зображенням на екрані в реальному часі.
Розваги, які ви любите, відтепер із підтримкою Google. Google TV об'єднує фільми, шоу, прямі трансляції тощо з ваших застосунків і передплат, підбираючи їх спеціально для вас. Легко транслюйте фільми, шоу, світлини тощо зі свого телефона прямо на телевізор. Насолоджуйтесь переглядом на великому екрані за допомогою вбудованого Chromecast.
Безрамковий мінімалістичний дизайн забезпечує захопливий ігровий процес, даючи вам повністю зосередитися на грі без жодних відволікань і перетворюючи геймплей на захопливу пригоду.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | QLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Діагональ екрана | 65" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Контрастність | 6000:1 |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 6.5mc |
| Частота оновлення | 120 Гц (MEMC) |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | CPU Quad Core Cortex CA55 |
| HDR | з HDR |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2 х 15 (30 Вт) |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x оптичний аудіо |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 4 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | Component |
| Інтерфейси під'єднання | Аудіовихід |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Google TV |
| GPU | GPU Mali G52 |
| DDR | 2G |
| Flash Memory | 32GB |
| VESA | VESA (400x300 мм) |
| Розміри з підставкою | 1446.4 х 904.7 х 313.8 мм |
| Розміри без підставки | 1446.4 х 841.3 х 85.1 мм |
| Вага з підставкою | 17.5 кг |
| Вага без підставки | 16.8 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 65 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | 4K-телевизоры |
| Операционная система | Google TV |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Цвет | Черный |




Українська









