Стислий опис
Телевізор обладнаний передовими технологіями для забезпечення неймовірної якості зображення. QLED+, Dolby Vision і HDR10+ забезпечують контрастність і точність кольору, а підтримка стандартів HDR10 і HLG дає змогу відтв... Читати далі...
Стислі характеристики
Телевізор обладнаний передовими технологіями для забезпечення неймовірної якості зображення. QLED+, Dolby Vision і HDR10+ забезпечують контрастність і точність кольору, а підтримка стандартів HDR10 і HLG дає змогу відтворювати насиченіше та реалістичніше зображення. Завдяки технологіям AI Super Resolution, AI Super Clarity, AI Super Contrast і AI Super Color, зображення постійно адаптується для досягнення ідеальної чіткості, контрасту та кольору. Matte Screen Pro ефективно зменшує відблиски, що дає змогу комфортно переглядати телевізор навіть за яскравого освітлення.
Для прихильників ігор передбачений Game Mode, який знижує затримку та забезпечує швидший відгук. Технологія Flicker Free запобігає мерехтінню екрана, а Low Blue Light знижує навантаження на очі під час тривалого перегляду.
Телевізор підтримує всі основні стандарти бездротового під'єднання: Wi-Fi 2.4 ГГц/5Гц, Bluetooth, AirPlay і Chromecast, що дає змогу легко під'єднувати смартфони, планшети та інші пристрої для трансляції контенту. Вбудовані асистенти Google Assistant і Google Home дають змогу керувати телевізором за допомогою голосових команд або мобільних пристроїв.
До того ж функція Find-my Remote Control допомагає швидко знайти пульт, а підтримка HDMI 2.1 відкриває можливості для перегляду відео та прослуховування аудіо в найвищій якості, що особливо важливо для сучасних ігор і мультимедійного контенту.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Тип телевізора | QLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Діагональ екрана | 65" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Контрастність | 4500:1 |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 8mc |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Процесор зображення | Chameleon Extreme 2.0 |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | Chromecast |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Atmos |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Технології поліпшення зображення | HLG |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | S/PDIF |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримувані формати | AACLC |
| Підтримувані формати | AC3 |
| Підтримувані формати | AV1 |
| Підтримувані формати | BMP |
| Підтримувані формати | FLAC |
| Підтримувані формати | H.263 |
| Підтримувані формати | H.264 |
| Підтримувані формати | H.265 (HEVC) |
| Підтримувані формати | JPG |
| Підтримувані формати | MPEG-1 |
| Підтримувані формати | MPEG-2 |
| Підтримувані формати | MPEG-4 |
| Підтримувані формати | MPEG1 |
| Підтримувані формати | MPEG2 |
| Підтримувані формати | PNG |
| Підтримувані формати | VC1 |
| Підтримувані формати | VP8 |
| Підтримувані формати | VP9 |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 50 Вт |
| DDR | 2G |
| Flash Memory | 16GB |
| VESA | VESA (400x200мм) |
| Розміри з підставкою | 957 х 623 х 233 мм |
| Розміри без підставки | 957 х 568 х 87 мм |
| Вага з підставкою | 6,9 кг |
| Колір | сріблястий |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 65 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | с Wi-Fi |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Цвет | Серебристый |




Українська








