Стислий опис
Цей телевізор дивує високим рівнем технологій для поліпшення зображення, що дають змогу отримати неперевершену якість картинки. Технології QLED+, Dolby Vision і HDR10+ створюють яскравий і реалістичний колір, а підтримк... Читати далі...
Стислі характеристики
Цей телевізор дивує високим рівнем технологій для поліпшення зображення, що дають змогу отримати неперевершену якість картинки. Технології QLED+, Dolby Vision і HDR10+ створюють яскравий і реалістичний колір, а підтримка стандартів HDR10 і HLG дає змогу насолоджуватися яскравим контрастом і деталями навіть у темних сценах. Завдяки Local Dimming зображення стає ще контрастнішим, а технологія MEMC (Motion Estimation and Motion Compensation) забезпечує плавний рух об'єктів без розмитості. Унікальні можливості для геймерів надає Game Mode та AMD FreeSync Premium, що гарантують мінімальну затримку та ідеальну синхронізацію кадрів для комфортної гри.
Для шанувальників спорту є Sport Mode, який автоматично оптимізує настроювання зображення для перегляду спортивних трансляцій, а 120 Гц Turbo Motion дає змогу насолоджуватися плавними рухами навіть під час швидких сцен. Додатково, технології AI Super Resolution, AI Super Clarity, AI Super Contrast і AI Super Color адаптують зображення в реальному часі для досягнення бездоганної чіткості, контрасту та кольорів. Matte Screen Pro мінімізує відблиски, забезпечуючи комфортний перегляд у будь-якому освітленні.
Телевізор також містить низку інноваційних функцій для підвищення зручності використання. Можливість організувати домашні вечірки забезпечує Professional Karaoke Mode з використанням Karaoke Remote, що дає змогу насолоджуватися співом разом із друзями та сім'єю. Технологія Flicker Free знижує навантаження на очі, а Low Blue Light захищає від шкідливого впливу синього світла у разі тривалого перегляду.
Завдяки підтримці Wi-Fi 2.4 ГГц/5Гц, Bluetooth, AirPlay і Chromecast ви можете легко під'єднувати різні пристрої для трансляції контенту. Вбудовані асистенти Google Assistant і Google Home дають змогу керувати телевізором голосом, а підтримка Google Play Market дає доступ до безлічі застосунків. Функція Find-my Remote Control допоможе вам швидко знайти пульт, а HDMI 2.1 відкриває нові можливості для перегляду відео та прослуховування аудіо високої якості, що важливо для сучасних ігор і мультимедійного контенту.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Тип телевізора | QLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Діагональ екрана | 55" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Контрастність | 5000:1 |
| Тип матриці | VA |
| Тип підсвічування | Full-Array LED |
| Час відгуку матриці | 8mc |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Процесор зображення | Chameleon Extreme 3.0 |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | Chromecast |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Atmos |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Технології поліпшення зображення | HLG |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 50 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | S/PDIF |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Інтерфейси під'єднання | Аудіовихід |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримувані формати | AACLC |
| Підтримувані формати | AC3 |
| Підтримувані формати | AV1 |
| Підтримувані формати | BMP |
| Підтримувані формати | FLAC |
| Підтримувані формати | H.263 |
| Підтримувані формати | H.264 |
| Підтримувані формати | JPG |
| Підтримувані формати | MPEG-1 |
| Підтримувані формати | MPEG-2 |
| Підтримувані формати | MPEG-4 |
| Підтримувані формати | MPEG1 |
| Підтримувані формати | MPEG2 |
| Підтримувані формати | PNG |
| Підтримувані формати | VC1 |
| Підтримувані формати | VP8 |
| Підтримувані формати | VP9 |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Енергоспоживання | 77 Вт |
| DDR | 2G |
| Flash Memory | 16GB |
| VESA | VESA (300x200 мм) |
| Розміри з підставкою | 1233 x 757 x 254 мм |
| Розміри без підставки | 1233 x 722 x 88 мм |
| Вага з підставкою | 15,1 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 55 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | с Wi-Fi |
| Тип LED подсветки | Full-Array LED |
| Цвет | Синий |




Українська








