Виробник: 2E
Код товару: U1104330
Стислий опис
Технічні характеристики Діагональ екрана 43" Роздільна здатність екрана 1920 x 1080 Контрастність 1200:1 Частота розгортання панелі 60 Гц Процесор зображення Mali 450MP2 Тип тюнера цифровий DVB-T2 Потужність дин... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
43
Smart TV -
Да
Разрешение экрана -
1920x1080
Операционная система -
Android
Цвет -
Черный
Технічні характеристики
| Діагональ екрана | 43" |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 |
| Контрастність | 1200:1 |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | Mali 450MP2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Операційна система | Android 14 (AOSP) |
| Енергоспоживання | 41 Вт |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Розміри з підставкою | 955 х 238 х 599 мм |
| Розміри без підставки | 955 х 80 х 556 мм |
| Вага з підставкою | 5.7 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
| Також шукають | до 10000 грн |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 43 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Операционная система | Android |
| Цвет | Черный |




Українська


