Стислий опис
Телевізор 2E A77Q чудово стане в пригоді для середніх і великих за розміром приміщень, наприклад, просторих віталень. Завдяки співвідношенню сторін 16:9 і роздільній здатності 3840 x 2160 (4K) користувач отримує яскраве... Читати далі...
Стислі характеристики
Телевізор 2E A77Q чудово стане в пригоді для середніх і великих за розміром приміщень, наприклад, просторих віталень. Завдяки співвідношенню сторін 16:9 і роздільній здатності 3840 x 2160 (4K) користувач отримує яскраве зображення з чіткими деталями.
Завдяки передовій технології Quantum Dot, QLED-дисплей забезпечує збалансовану яскравість, разючу контрастність і розширений колірний діапазон. Кожен відтінок набуває нового життя, а зображення вражає глибиною й насиченістю. Роздільна здатність 4K дає змогу розглядати кожен кадр як окрему картину.
Компактний розмір і порівняно невелика вага 13.2 кг обумовлюють можливість легко розміщувати телевізор у потрібному місці. Крім того, сумісність із кріпленням стандарту VESA дає змогу зручно монтувати його на стіну. Стильний лаконічний дизайн, а саме чорна рамка та гострі кути, буде доречним в інтер'єрі будь-якого стилю.
Технічні характеристики
| Тип телевізора | 4K-телевізори |
| Тип телевізора | QLED — телевізор |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | с Wi-Fi |
| Діагональ екрана | 55" |
| Роздільна здатність екрана | 3840 x 2160 |
| Контрастність | 5000:1 |
| Тип матриці | VA |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 6.5mc |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| HDR | з HDR |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Digital |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2 |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45 |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x USB |
| Інтерфейси під'єднання | 3 x HDMI |
| Інтерфейси під'єднання | CI |
| Інтерфейси під'єднання | S/PDIF |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний |
| Інтерфейси під'єднання | Аудіовихід |
| Wi-Fi | є |
| Підтримка Smart TV | є |
| Bluetooth | є |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримувані формати | AVI |
| Підтримувані формати | DivX |
| Підтримувані формати | H.264 |
| Підтримувані формати | H.265 (HEVC) |
| Підтримувані формати | JPEG |
| Підтримувані формати | MP3 |
| Підтримувані формати | WMA |
| Підтримувані формати | XVID |
| Органи керування | Пульт Magic Remote |
| Енергоспоживання | 123 Вт |
| DDR | 2G |
| Flash Memory | 16GB |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Розміри з підставкою | 1227 x 770 x 306 мм |
| Розміри без підставки | 1227 x 710 x 82 мм |
| Вага з підставкою | 13.2 кг |
| Вага без підставки | 13 кг |
| Колір | чорний |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation |
| Також шукають | Для ігор |
| Також шукають | для супутникового ТВ |
| Також шукають | на стіну |
| Також шукають | з інтернетом |
| Також шукають | з тюнером |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 55 |
| Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Тип телевизора | с Wi-Fi |
| Тип LED подсветки | Direct LED |




Українська









