Виробник: Thule
Код товару: U0430544
Стислий опис
Міцна сумка для MacBook із діагоналлю 13 дюймів, iPad, документів і аксесуарів. Особливості: Універсальне рішення для MacBook Air/Pro/Retina з діагоналлю екрана 13 дюймів і для iPad Панель-органайзер із переднім завант... Читати далі...
Стислі характеристики
Материал -
Нейлон
Цвет -
Черный
Тип -
Сумка
Міцна сумка для MacBook із діагоналлю 13 дюймів, iPad, документів і аксесуарів.
Особливості:
- Універсальне рішення для MacBook Air/Pro/Retina з діагоналлю екрана 13 дюймів і для iPad
- Панель-органайзер із переднім завантаженням, кишені та петлі для ручок забезпечують зручне зберігання і швидкий доступ до дрібних аксесуарів
- Спеціальна панель для надійного кріплення до дорожніх сумок на колесах допомагає подорожувати комфортно
- Задня панель для швидкого та зручного доступу до преси та документів
- М'який ремінь через плече забезпечує комфорт
- Міцні та водостійкі матеріали
Технічні характеристики
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбука | 13" |
| Спосіб закриття | молния |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | нейлон |
| Зовнішні розміри | 360x250x60 мм |
| Вага | 0.56 кг |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Материал | Нейлон |
| Цвет | Черный |
| Тип | Сумка |




Українська






