Стислий опис
Аксесуар для активного використанняДля тих, хто не звик сидіти на місці та воліє працювати в кафе та парках, сумка Lenovo ThinkPad Essential 13-14-inch Slim Topload (Eco) Black (4X41D97727) — справжній must have. Продум... Читати далі...
Стислі характеристики
Аксесуар для активного використання
Для тих, хто не звик сидіти на місці та воліє працювати в кафе та парках, сумка Lenovo ThinkPad Essential 13-14-inch Slim Topload (Eco) Black (4X41D97727) — справжній must have. Продумана до дрібниць вона надійно захистить ноутбук з екраном діагоналлю 13-14 дюймів, ставши постійно супутницею.
Зручність і стиль
Виріб чорного кольору з логотипом ThinkPad і яскраво-червоною блискавкою підійде під будь-який образ і стиль. Передбачена невелика ручка, щоб за неї тримати аксесуар, а регульований за довжиною ремінь дасть змогу зручно носити сумку на плечі.
Міцний поліестер сумки Lenovo ThinkPad Essential 13-14-inch Slim Topload (Eco) Black стійкий до появи плям і потертостей, тому навіть після інтенсивного використання аксесуар матиме акуратний вигляд.
Зручні блискавки легко розстібати, а м'яка підкладка захистить твій ноутбук.
Місця вистачить
Клади в основне відділення сумки ThinkPad Essential 13-14-inch Slim Topload (Eco) ноутбук, а спереду розташовані необхідні аксесуари. Там можна тримати блокнот, ручки, передбачені м'які кишеньки для смартфона та миші.
Пустунки, які мають бути під рукою, наприклад, ключі, можна покласти в окреме відділення.
Завдяки спеціальному ремінцю з тильного боку сумки ThinkPad Essential 13-14-inch Slim Topload (Eco) її можна прикріпити до дорожньої валізи.
Технічні характеристики
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбука | 14" |
| Спосіб закриття | молния |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | полиэстер |
| Особливості | застібка на блискавці |
| Особливості | знімний плечовий ремінь |
| Зовнішні розміри | 390 x 50 x 280 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Колір | чорний |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбука | 14" |
| Спосіб закриття | молния |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | полиэстер |
| Особливості | застібка на блискавці |
| Особливості | знімний плечовий ремінь |
| Зовнішні розміри | 390 x 50 x 280 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |




Українська








