Виробник: Case logic
Код товару: U0459055
Стислий опис
Зручна міцна сумка для ноутбука з додатковими кишенями, яку оцінять сучасні ділові люди. Особливості: Компактний, організований кейс із м'якою підкладкою для ноутбука з діагоналлю екрана до 17,3 дюйма Спеціальна наклад... Читати далі...
Стислі характеристики
Материал -
Полиэстер
Тип -
Сумка
Зручна міцна сумка для ноутбука з додатковими кишенями, яку оцінять сучасні ділові люди.
Особливості:
- Компактний, організований кейс із м'якою підкладкою для ноутбука з діагоналлю екрана до 17,3 дюйма
- Спеціальна накладна кишеня для планшетів із діагоналлю екрана 10,1"
- Простора передня кишеня з органайзером для зберігання ручок і невеликих електронних пристроїв, у якій також достатньо місця для об'ємних дротів
- У передній кишені з потайною змійкою ваш телефон прихований від сторонніх очей, але водночас швидко доступний, коли необхідно
- Довжину знімного наплічного ременя з м'якою підкладкою можна регулювати
- Верхня ручка з м'якою підкладкою — додатковий варіант перенесення
- Ремінь для ручної поклажі надійно кріпить тонкий чохол до більшості сумок на колесах
Технічні характеристики
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбука | 17.3" |
| Матеріал | полиэстер |
| Внутрішня ширина під пристрій | 450 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 380 мм |
| Зовнішні розміри | 450 x 380 x 70 мм |
| Вага | 0.64 кг |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |




Українська






