Виробник: Case logic
Код товару: U0477103
Стислий опис
Особливості: Компактний дизайн для ноутбуків із діагоналлю екрана до 14" Матеріал із піни з ефектом пам'яті завтовшки 6 мм амортизує удари Плюшева підкладка захищає ноутбук від подряпин Асиметрична застібка-блискавка д... Читати далі...
Стислі характеристики
Цвет -
Черный
Тип -
Сумка
Особливості:
- Компактний дизайн для ноутбуків із діагоналлю екрана до 14"
- Матеріал із піни з ефектом пам'яті завтовшки 6 мм амортизує удари
- Плюшева підкладка захищає ноутбук від подряпин
- Асиметрична застібка-блискавка дає змогу швидко витягувати ноутбук і класти назад
- Завдяки компактному дизайну пристрій у цьому чохлі можна носити окремо або зручно розмістити у вашій улюбленій сумці
Технічні характеристики
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | чехол |
| Рекомендований розмір ноутбука | 14" |
| Спосіб закриття | молния |
| Внутрішня ширина під пристрій | 348 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 243 мм |
| Зовнішні розміри | 380 x 275 x 30 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Цвет | Черный |
| Тип | Сумка |




Українська



