Виробник: 2E
Код товару: U0550344
Стислий опис
Призначення — класичні, тип сумки — сумка, Рекомендований розмір ноутбука — 16", Матеріал — нейлон, зовнішні розміри — 42.5 x 31.5 x 11 см, чорний Технічні характеристики Призначення класичні Тип сумк... Читати далі...
Стислі характеристики
Материал -
Нейлон
Тип -
Сумка
Призначення — класичні, тип сумки — сумка, Рекомендований розмір ноутбука — 16", Матеріал — нейлон, зовнішні розміри — 42.5 x 31.5 x 11 см, чорний
Технічні характеристики
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбука | 16" |
| Спосіб закриття | молния |
| Матеріал | нейлон |
| Внутрішня ширина під пристрій | 395 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 265 мм |
| Зовнішні розміри | 42.5 x 31.5 x 11 см |
| Вага | 0.5 кг |
| Колір | чорний |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбука | 16" |
| Спосіб закриття | молния |
| Матеріал | нейлон |
| Внутрішня ширина під пристрій | 395 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 265 мм |
| Зовнішні розміри | 42.5 x 31.5 x 11 см |
| Вага | 0.5 кг |
| Колір | чорний |
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбука | 16" |
| Спосіб закриття | молния |
| Матеріал | нейлон |
| Внутрішня ширина під пристрій | 395 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 265 мм |
| Зовнішні розміри | 42.5 x 31.5 x 11 см |
| Вага | 0.5 кг |
| Колір | чорний |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Материал | Нейлон |
| Тип | Сумка |




Українська
