Виробник: 2E
Код товару: U0612546
Стислий опис
Призначення — класичні, тип сумки — сумка, Рекомендований розмір ноутбука — 16", Матеріал — поліестер, зовнішні розміри — 41 x 29.5 x 10 см, чорний Технічні характеристики Призначення класичні Тип сум... Читати далі...
Стислі характеристики
Материал -
Полиэстер
Тип -
Сумка
Призначення — класичні, тип сумки — сумка, Рекомендований розмір ноутбука — 16", Матеріал — поліестер, зовнішні розміри — 41 x 29.5 x 10 см, чорний
Технічні характеристики
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбука | 16" |
| Спосіб закриття | молния |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | полиэстер |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Внутрішня ширина під пристрій | 395 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 279 мм |
| Зовнішні розміри | 41 x 29.5 x 10 см |
| Вага | 0.6 кг |
| Колір | чорний |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |




Українська
