Виробник: RivaCase
Код товару: U1070065
Стислий опис
Технічні характеристики Призначення класичні Тип сумки сумка Рекомендований розмір ноутбука 15.6" Спосіб закриття молния Кількість основних відсіків 1 Матеріал полиэстер Особливості регульований плечовий ремінь ... Читати далі...
Стислі характеристики
Материал -
Полиэстер
Цвет -
Черный
Тип -
Сумка
Технічні характеристики
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбука | 15.6" |
| Спосіб закриття | молния |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Матеріал | полиэстер |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Особливості | знімний плечовий ремінь |
| Зовнішні розміри | 410 x 290 x 65 мм |
| Вага | 0.395 кг |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Черный |
| Тип | Сумка |




Українська









