Виробник: RivaCase
Код товару: U1070061
Стислий опис
ОсобливостіСумка для ноутбуків до 14" з високоякісної, водовідштовхувальної тканиниОсновне відділення з двома сітчастими кишенями для аксесуарів і 10.1" планшета. Додатково є відділення для 14" ноутбукаПриховане... Читати далі...
Стислі характеристики
Материал -
Полиэстер
Цвет -
Черный
Тип -
Сумка
Особливості
- Сумка для ноутбуків до 14" з високоякісної, водовідштовхувальної тканини
- Основне відділення з двома сітчастими кишенями для аксесуарів і 10.1" планшета. Додатково є відділення для 14" ноутбука
- Приховане переднє відділення на блискавці для зберігання візитних карток, паспорта, гаманця, смартфона
- Подвійна блискавка для зручного доступу до пристрою
- Зручні ручки і регульований знімний плечовий ремінь
- Внутрішній матеріал: поліестер
- Матеріал: поліестер
- Вага: 410 г
- Зовнішні розміри: 270 x 60 x 370 мм
- Кишеня для ноутбука: 352 x 352 x 251 мм
Технические характеристики
| Предназначение | классические |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендуемый размер ноутбука | 14" |
| Способ закрытия | молния |
| Количество основных отсеков | 1 |
| Материал | полиэстер |
| Особенности | регулируемый плечевой ремень |
| Особенности | съемный плечевой ремень |
| Внешние размеры | 370 x 270 x 60 мм |
| Вес | 0.41 кг |
| Цвет | черный |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Черный |
| Тип | Сумка |




Українська









