Стислий опис
Високий ресурс витратних матеріалівВитратними матеріалами до Монохромної Фабрики друку слугують тільки контейнери з чорнилом високим ресурсом. Так одного контейнера з чорним чорнилом вистачить на друк 6000 ч/б документі... Читати далі...
Стислі характеристики
Витратними матеріалами до Монохромної Фабрики друку слугують тільки контейнери з чорнилом високим ресурсом. Так одного контейнера з чорним чорнилом вистачить на друк 6000 ч/б документів А4.
Бездротове під'єднання через Wi-FiПереваги бездротового під'єднання в тому, що, перебуваючи в будь-якому куточку квартири або офісу, користувач може оперативно роздрукувати необхідні документи або світлини з будь-якого пристрою з підтримкою Wi-Fi або сканувати на нього необхідні матеріали. Крім того, ви можете заощадити простір на робочому столі, встановивши принтер у зручному місці.
Під'єднання через мережу EthernetЦей пристрій дає можливість мережевого під'єднання, що робить його ідеальним рішенням для роботи з декількох ПК в умовах офісу. Причому ваші працівники зможуть не тільки надсилати завдання на друк, а й сканувати зображення кожен зі свого комп'ютера, що заощадить їх робочий час і прискорить виробничий процес.
Фронтальний лоток для завантаження паперу на 250 аркушівПапір у принтер завантажується через фронтальний лоток (до 250 аркушів). Ви можете встановити принтер навіть у невисокій полиці та завжди мати доступ до лотка для паперу.
Заощаджуйте папір із функцією автоматичного двостороннього друкуЗавдяки функції автоматичного двостороннього друку, ви можете друкувати з двох сторін аркуша. Так ви знизите витрати на папір.
Нова гарантія на Монохромну Фабрику друку EpsonПідтвердженням високої надійності Фабрики друку Epson M1170 є надання гарантії на 12 місяців або 100 000 відбитків.
Змінна ємність для відпрацьованого чорнилаEpson M1170 розраховане на досить високі навантаження друку, тому за запитами від наших користувачів ми обладнали його змінною місткістю для відпрацьованого чорнила. Більше не потрібно боятися, що місткість переповниться, і пристрій доведеться нести в сервіс. Тепер користувач може замінити її самостійно, просто купивши нову ємність у магазині. Це ще більше спрощує експлуатацію цього пристрою та підкреслює його орієнтованість на бізнес-користувачів.
Технічні характеристики
| Тип | персональний |
| Технологія друку | струменеві |
| Тип друку | монохромний |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Мінімальний розмір краплі | 2.8 pl |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 2400 |
| Швидкість кольорового друку | 39 стор./хв |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Місткість лотків для подавання | 250 аркушів |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A4 |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Інтерфейси | USB |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T01L14A |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T03P14A |
| Підтримувані ОС | Linux |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.10 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.11 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.12 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.13 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.14 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.15 |
| Підтримувані ОС | Windows 10 |
| Підтримувані ОС | Windows 7 |
| Підтримувані ОС | Windows 8 |
| Вбудоване СНПЧ | є |
| Ширина | 375 мм |
| Висота | 151 мм |
| Глибина | 347 мм |
| Вага | 4.3 кг |
| Колір | сірий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Скорость цветной печати (A4), ст./мин | 39 |
| Тип принтера | струйная |
| Тип устройства | Принтер |




Українська





