Стислий опис
Epson M1140 — це принтер серії «Монохромна Фабрика друку Epson». Завдяки своїй унікальній конструкції Фабрика друку Epson M1140 дає змогу друкувати документи з рекордно низькою собівартістю, а завдяки використанню пігме... Читати далі...
Стислі характеристики
Epson M1140 — це принтер серії «Монохромна Фабрика друку Epson». Завдяки своїй унікальній конструкції Фабрика друку Epson M1140 дає змогу друкувати документи з рекордно низькою собівартістю, а завдяки використанню пігментного чорнила відбитки миттєво висихають і не розмазуються під час потрапляння води або механічним впливу. Крім того, цей пристрій має функцію автоматичного двостороннього друку, а також автоподавач для сканування документів.
Подвійний набір чорнила в комплекті постачанняДва контейнери з чорнилом місткістю по 120 мл постачаються в комплекті разом із пристроєм. Завдяки цьому вже зі стартового комплекту чорнила можна роздрукувати до 11 000 документів, що, безсумнівно, дасть змогу заощадити й істотно знизить вартість володіння пристроєм.
Високий ресурс витратних матеріалівВитратними матеріалами до Монохромної Фабрики друку слугують тільки контейнери з чорнилом високим ресурсом. Так одного контейнера з чорним чорнилом вистачить на друк 6000 ч/б документів А4 3
Фронтальний лоток для завантаження паперуна 250 аркушівПапір у принтер завантажується через фронтальний лоток (до 250 аркушів). Ви можете встановити принтер навіть у невисокій полиці та завжди мати доступ до лотка для паперу.
Заощаджуйте папір із функцією автоматичного двостороннього друкуЗавдяки функції автоматичного двостороннього друку, ви можете друкувати з двох сторін аркуша. Так ви знизите витрати на папір.
Змінна ємність для відпрацьованого чорнилаEpson M1140 розраховане на досить високі навантаження друку, за цим, за запитами від наших користувачів, ми обладнали його змінною ємністю для відпрацьованого чорнила. Більше не потрібно боятися, що ємність переповниться, і пристрій доведеться нести в сервіс. Тепер користувач може замінити її самостійно, просто купивши нову ємність у магазині. Це ще більше спрощує експлуатацію цього пристрою та підкреслює його орієнтованість на бізнес-користувачів.
Чудова якість друку документівПід час друку пристрій використовує унікальне пігментне чорнило Epson, яке забезпечує:
- Чіткий текст і графіку на звичайному папері;
- Відбитки миттєво висихають;
- Не змащуються під час виділення маркером;
- Не розтікаються в разі потрапляння води;
Технічні характеристики
| Тип | персональний |
| Технологія друку | струменеві |
| Тип друку | монохромний |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 2400 |
| Швидкість монохромного друку | 20 стор./хв |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Місткість лотків для подавання | 250 аркушів |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Щільність паперу | 64 - 90 г/м2 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A4 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A6 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | B5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | C5 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Com 10 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | custom |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | DL |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Executive |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Legal |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Letter |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Monarch |
| Інтерфейси | USB |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T01L14A |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T03P14A |
| Підтримувані ОС | Linux |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.10 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.11 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.12 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.13 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.14 |
| Підтримувані ОС | Windows 10 |
| Підтримувані ОС | Windows 7 |
| Підтримувані ОС | Windows 8 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2008 R2 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2008R2 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2012 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2012 R2 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2016 |
| Ширина | 375 мм |
| Висота | 151 мм |
| Глибина | 347 мм |
| Вага | 4.3 кг |
| Колір | білий |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Скорость ч/б печати (A4), ст./мин | 20 |
| Тип принтера | струйная |
| Тип устройства | Принтер |




Українська





