Виробник: Samsung
Код товару: U1069800
Стислий опис
Технічні характеристики Серія Samsung Galaxy Watch 8 Classic Тип універсальні Форма годинника круглі Операційна система Wear OS Сумісна ОС Android Інтерфейси під'єднання Bluetooth Інтерфейси під'єднання NFC Інт... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
1.34
Разрешение экрана -
438 х 438
Пол -
универсальные
Тип дисплея -
Super AMOLED
Цвет -
Черный
Технічні характеристики
| Серія | Samsung Galaxy Watch 8 Classic |
| Тип | універсальні |
| Форма годинника | круглі |
| Операційна система | Wear OS |
| Сумісна ОС | Android |
| Інтерфейси під'єднання | Bluetooth |
| Інтерфейси під'єднання | NFC |
| Інтерфейси під'єднання | Wi-Fi |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.34" |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Роздільна здатність | 438 х 438 |
| Сенсорний екран | да |
| Модель процесора | Exynos W1000 |
| Кількість ядер | 5 |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Ємність акумулятора | 445 мА·год |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Час автономної роботи до | 1-2 днів |
| Навігація | A-GPS |
| Навігація | GPS |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | акселерометр |
| Датчики | барометр |
| Датчики | гіроскоп |
| Датчики | датчик зняття з руки |
| Датчики | компас |
| Датчики | пульсометр |
| Датчики | крокомір |
| Датчики | SpO2 |
| Сповіщення | SMS |
| Сповіщення | виклики |
| Сповіщення | нагадування |
| Сповіщення | низький заряд ґаджета |
| Сповіщення | втрата зв'язку з пристроєм |
| Сповіщення | події календаря |
| Сповіщення | електронна пошта |
| Моніторинг | кількість спалених калорій |
| Моніторинг | контроль розташування |
| Моніторинг | Оксиметр |
| Моніторинг | Оптичний датчик серцевого ритму |
| Моніторинг | відстеження сну |
| Моніторинг | пройденої відстані |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Моніторинг | фізичної активності |
| Додаткові функції | аудіоплеєр |
| Додаткові функції | будильник |
| Додаткові функції | вібрація |
| Додаткові функції | можливість надсилати голосові повідомлення |
| Додаткові функції | вбудований динамік |
| Додаткові функції | вбудований мікрофон |
| Додаткові функції | голосовий виклик |
| Додаткові функції | нотатки |
| Додаткові функції | календар |
| Додаткові функції | органайзер |
| Додаткові функції | погода |
| Додаткові функції | пошук телефона |
| Додаткові функції | пошук годинника |
| Додаткові функції | вживання дзвінків |
| Додаткові функції | перегляд зображень |
| Додаткові функції | секундомір |
| Додаткові функції | таймер |
| Додаткові функції | управління камерою |
| Додаткові функції | керування музичним програвачем |
| Додаткові функції | ЕКГ |
| Додаткові функції | електронна книга |
| Змінний ремінець | да |
| Захист корпусу | від вологи та пилу |
| Ступінь захисту | 5 АТМ |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Ступінь захисту | MIL-STD-810H |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Ширина корпусу | 46 мм |
| Висота корпусу | 46 мм |
| Товщина корпусу | 10.6 мм |
| Вага | 63.5 г |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 1.34 |
| Разрешение экрана | 438 х 438 |
| Пол | универсальные |
| Тип дисплея | Super AMOLED |
| Цвет | Черный |




Українська
