Стислий опис
Смартгодинник Oukitel BT80 – чудовий вибір для активних людей. Відповідність військовому стандарту MIL-STD-810 та зміцнене захисне скло із рівнем захисту 9Н дозволяє використання смартгодинника в складних експлуатаційни... Читати далі...
Стислі характеристики
Смартгодинник Oukitel BT80 – чудовий вибір для активних людей. Відповідність військовому стандарту MIL-STD-810 та зміцнене захисне скло із рівнем захисту 9Н дозволяє використання смартгодинника в складних експлуатаційних умовах.
Oukitel BT80 є стійким до подряпин, ударів, падінь з висоти до 1.5 м. Годинник безперебійно працюватиме при температурі повітря від -40ºС до +70°С. Він витримує тиск води 5 АТМ та має рівень захисту від пилу і вологи IP68.
Великий 2.13-дюймовий HD AMOLED дисплей відтворює яскраве високодеталізоване зображення навіть при прямому попаданні світла. Висока чутливість сенсорного екрану забезпечує плавне гортання додатків та швидку тактильну реакцію.
Вбудовані датчики проводять безперервний моніторинг найбільш важливих показників стану здоров’я та активності користувача продовж дня.
Вони виконують наступні функції:
- Надають точні дані про частоту серцевих скорочень та артеріальний тиск
- Вимірюють рівень насичення крові киснем (SpO2)
- Вираховують кількість пройдених кроків
- Відстежують різні стадії сну
Отримуйте точні дані під час тренувань та інших фізичних активностей — смартгодинник пропонує понад 100 режимів професійних видів спорту. Аналізуйте отриману інформацію, коригуйте свій спосіб життя та внормовуйте стан здоров’я.
Oukitel BT80 підтримує дзвінки Bluetooth – синхронізуйте його з телефоном та отримуйте новий зручний спосіб керування викликами, повідомленнями з месенджерів та соцмереж. З інтегрованим голосовим асистентом ви зможете швидко запускати додатки, надсилати повідомлення та виконувати інші дії без натискання кнопок.
Вбудований компас допоможе визначити правильний напрямок руху у незнайомій місцевості, а барометр сповістить про рівень атмосферного тиску.
Цей гаджет створений для тривалих подорожей — надійний ємнісний акумулятор витримує до 20 днів активного користування та до 100 днів в режимі очікування.
Технічні характеристики
| Тип | чоловічі |
| Форма годинника | квадратні |
| Операційна система | проприєтарна |
| Сумісна ОС | Android |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси під'єднання | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 2.13" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Роздільна здатність | 502 x 410 |
| Сенсорний екран | да |
| Вбудована пам'ять | 256 МБ |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Ємність акумулятора | 1000 мАч |
| Час автономної роботи до | до 20 днів |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | SpO2 |
| Датчики | акселерометр |
| Датчики | барометр |
| Датчики | гіроскоп |
| Датчики | пульсометр |
| Датчики | крокомір |
| Сповіщення | SMS |
| Сповіщення | виклики |
| Сповіщення | соціальні мережі |
| Сповіщення | електронна пошта |
| Моніторинг | кількість спалених калорій |
| Моніторинг | Оксиметр |
| Моніторинг | пройденої відстані |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Моніторинг | фізичної активності |
| Додаткові функції | будильник |
| Додаткові функції | вібрація |
| Додаткові функції | вбудований мікрофон |
| Додаткові функції | секундомір |
| Змінний ремінець | да |
| Захист корпусу | від води |
| Ступінь захисту | 5ATM |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Ширина корпусу | 44.5 мм |
| Висота корпусу | 52.7 мм |
| Товщина корпусу | 14.2 мм |
| Вага | 87 г |
| Колір корпусу | сірий |
| Колір ремінця | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 2.13 |
| Разрешение экрана | 502 x 410 |
| Пол | мужские |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Уровень водостойкости, АТМ | 5 |
| Цвет | Серый |




Українська









