Стислий опис
Oukitel BT103 — стильний та багатофункціональний аксесуар для шанувальників здорового способу життя. Відповідність військовому стандарту MIL-STD-810 та рівень захисту від пилу і вологи IP67 дозволяє використовувати ґадж... Читати далі...
Стислі характеристики
Oukitel BT103 — стильний та багатофункціональний аксесуар для шанувальників здорового способу життя. Відповідність військовому стандарту MIL-STD-810 та рівень захисту від пилу і вологи IP67 дозволяє використовувати ґаджет у складних експлуатаційних умовах.
Великий 1,91-дюймовий AMOLED-дисплей відтворює яскраве високодеталізоване зображення навіть при прямому попаданні світла. Висока чутливість сенсорного OGS-екрана забезпечує плавне гортання застосунків та швидку тактильну реакцію.
Вбудовані датчики проводять безперервний моніторинг найбільш важливих показників стану здоров'я та активності користувача продовж дня. Вони надають точні дані про частоту серцевих скорочень та артеріальний тиск, вимірюють рівень насичення крові киснем (SpO2), вираховують кількість пройдених кроків, відстежують різні стадії сну тощо.
Отримуйте точні дані під час тренувань та інших фізичних активностей, адже смартгодинник пропонує 100+ режимів професійних видів спорту. Аналізуйте отриману інформацію, коригуйте свій спосіб життя та внормовуйте стан здоров’я.
Використовуючи найновішу технологію Bluetooth 5.3, надсилайте сповіщення через SMS, Twitter, Facebook, Line, електронні листи тощо за допомогою вібрації на годиннику або вхідних дзвінків. Вхідними дзвінками також можна швидко керувати за допомогою налаштувань жестів. Крім того, цей ґаджет витримує до 5 днів активного користування та до 20 днів у режимі очікування.
Технічні характеристики
| Тип | чоловічі |
| Форма годинника | квадратні |
| Операційна система | проприєтарна |
| Сумісна ОС | Android |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси під'єднання | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.91" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Роздільна здатність | 320 х 380 |
| Сенсорний екран | да |
| Модель процесора | Realtek RTL8763EWE |
| Ємність акумулятора | 300 мА·год |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | SpO2 |
| Датчики | акселерометр |
| Датчики | пульсометр |
| Датчики | тонометр |
| Датчики | крокомір |
| Сповіщення | SMS |
| Сповіщення | виклики |
| Сповіщення | соціальні мережі |
| Моніторинг | кількість спалених калорій |
| Моніторинг | Оксиметр |
| Моніторинг | пройденої відстані |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Моніторинг | фізичної активності |
| Додаткові функції | будильник |
| Додаткові функції | вібрація |
| Додаткові функції | вбудований мікрофон |
| Додаткові функції | диктофон |
| Додаткові функції | калькулятор |
| Додаткові функції | погода |
| Додаткові функції | прослуховування |
| Додаткові функції | секундомір |
| Змінний ремінець | да |
| Захист корпусу | від вологи та пилу |
| Ступінь захисту | IP69 |
| Ступінь захисту | MIL-STD-810H |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Ширина корпусу | 40 мм |
| Висота корпусу | 49.5 мм |
| Товщина корпусу | 10.9 мм |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 1.91 |
| Разрешение экрана | 320 х 380 |
| Пол | мужские |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Цвет | Черный |




Українська

