Стислий опис
Переосмислення класикиНатхненні самою планетою, контури OPPO Watch X повторюють вигини горизонту, коли він мерехтить у перші моменти світанку.Суцільний корпус із неіржавкої сталіНепідвладний часу матеріал для непідвладн... Читати далі...
Стислі характеристики
Переосмислення класики
Натхненні самою планетою, контури OPPO Watch X повторюють вигини горизонту, коли він мерехтить у перші моменти світанку.
Суцільний корпус із неіржавкої сталі
Непідвладний часу матеріал для непідвладного часу дизайну
Сапфірове скло
Сапфірове скло, друге за твердістю після алмазу, є преміальною характеристикою люксових годинників. Під час життєвих пригод ви можете бути впевнені, що виняткова міцність і стійкість до подряпин вашого годинника відповідатиме вашим очікуванням.
Дизайн кнопок швидкої дії
Ергономічний дизайн бічних кнопок забезпечує зручну експлуатацію та запобігає випадковим дотикам як у повсякденному використанні, так і під час занять спортом.
Переверште очікування з воєнною міцністю
Випробувані на міцність і продуктивність за стандартом MIL-STD-810H, цей годинник розроблений, щоб витримувати екстремальні умови та слугувати довго.
Час сяяти — життя так багатогранне
Вибирайте з розкішних дизайнів, класичних стрілок і спортивних циферблатів. Комбінуйте та підбирайте деталі, щоб створити сотні унікальних поєднань і носити свій особистий стиль на зап'ястку.
Революційна архітектура Dual-Engine
Безперервна координація під керуванням архітектури Dual-Engine, яка адаптується до змін, балансуючи продуктивність і час роботи батареї. Флагманський чип Snapdragon W5 Gen 1 з передовою 4-нм обробленням забезпечує плавність на рівні смартфонів. А процесор BES2700 підвищує продуктивність.
Готовий до тривалої боротьби
100 годин використання в смарт-режимі — не проблема. Залиште зарядний пристрій удома на 4-денну поїздку. Навіть у смарт-режимі, який підтримує використання різних програм, функції моніторингу стану здоров'я й вправ можуть використовуватися безперебійно
Швидке заряджання Watch VOOC
Мало заряду? Немає часу заряджати? Не хвилюйтеся. Вам потрібно лише 10 хвилин, щоб підзарядитися для повного дня використання.
Працює на Wear OS від Google
Wear OS від Google дає змогу бути завжди в курсі подій. Отримайте всі свої улюблені програми Google на OPPO Watch X. Користуйтеся Google Maps, платите за допомогою Google Pay, отримуйте відповіді з Google Assistant.
Маленький помічник на вашому зап'ястку
Отримуйте допомогу від Google Assistant на OPPO Watch X. Просто скажіть "Hey Google", щоб надіслати швидке повідомлення або дізнатися прогноз погоди на день. Тримайте телефон у сумці або в кишені та залишайтеся на зв'язку, виконуючи завдання прямо з зап'ястка.
Залиште гаманець удома
Google Wallet надає вам швидкий і безпечний доступ до повсякденних важливих функцій прямо на зап'ястку. Використовуйте його для оплати всюди, де приймають Google Pay.
Завжди в курсі подій
Позбавляйте повідомлення, а потім легко відповідайте на них за допомогою швидкого натискання. Wear OS від Google дає змогу переглядати, вимикати або реагувати на повідомлення.
Досліджуйте світ на своєму зап'ястку
Навігація світом з Google Maps. Насолоджуйтеся покроковими інструкціями для водіння, ходьби та їзди на велосипеді. Нехай ваш OPPO Watch X легко веде вас до вашого пункту призначення.
Завжди залишайтеся на правильному шляху
Із системою GPS подвійної частотності високої точності можна точно відтворити траєкторію руху. Наша ексклюзивна багатоспрямована конструкція з антен підтримує п'ять основних супутникових систем позиціювання на частотних діапазонах L1 і L5. Ширший діапазон сигналу та швидке під'єднання до супутників забезпечують точніше відстеження маршруту, відстані та темпу, незалежно від заплутаності міських вулиць або диких стежок.
Від аматора до професіонала
Без потреби використання інших допоміжних пристроїв, годинник може безпосередньо моніторити метрики, як-от час контакту з підлогою (GCT), баланс GCT, вертикальне коливання, темп тощо. Крім того, крім підтримки бігу в приміщенні та на відкритому повітрі, був доданий новий режим бігу на треку.
Ваш особистий тренер із бігу
Оцінка надається за допомогою комплексного аналізу даних про біг. Також вона оцінює ефективність тренувань із бігу та передбачає, скільки часу вам знадобиться для відновлення.
Візуалізований підсумк тренувань
Відстежуйте свою майстерність на корті, аналізуйте свій стиль гри та отримуйте найкраще розуміння своєї спритності від матча до матча.
Технічні характеристики
| Тип | універсальні |
| Форма годинника | круглі |
| Операційна система | Android Wear |
| Сумісна ОС | Android |
| Інтерфейси під'єднання | Bluetooth |
| Інтерфейси під'єднання | NFC |
| Інтерфейси під'єднання | Wi-Fi |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.43" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Роздільна здатність | 466 х 466 |
| Сенсорний екран | да |
| Модель процесора | Snapdragon W5 Gen 1 |
| Вбудована пам'ять | 4 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Ємність акумулятора | 500 мАч |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Час автономної роботи до | до 12 днів |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | акселерометр |
| Датчики | гіроскоп |
| Датчики | пульсометр |
| Датчики | крокомір |
| Датчики | SpO2 |
| Моніторинг | кількість спалених калорій |
| Моніторинг | Оксиметр |
| Моніторинг | відстеження сну |
| Моніторинг | підрахунок щаблів |
| Моніторинг | пройденої відстані |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Моніторинг | фізичної активності |
| Додаткові функції | будильник |
| Додаткові функції | вібрація |
| Додаткові функції | календар |
| Додаткові функції | погода |
| Додаткові функції | пошук телефона |
| Додаткові функції | керування музичним програвачем |
| Змінний ремінець | да |
| Захист корпусу | від вологи та пилу |
| Ступінь захисту | 5ATM |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Ступінь захисту | MIL-STD-810H |
| Розмір корпусу | 47 мм |
| Матеріал ремінця | фторкаучук |
| Ширина корпусу | 46.6 мм |
| Висота корпусу | 47 мм |
| Товщина корпусу | 12.1 мм |
| Вага | 80 г |
| Колір корпусу | сріблястий |
| Колір ремінця | коричневий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 1.43 |
| Разрешение экрана | 466 х 466 |
| Пол | универсальные |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Цвет | Серебристый |




Українська







