Стислий опис
Ваш персональний тренер на зап'ясткуЗ годинником Mibro Watch T2 ви отримуєте можливість стежити за станом здоров'я, контролювати спортивний прогрес і вчасно відповідати на телефонні дзвінки, коли смартфона немає під рук... Читати далі...
Стислі характеристики
З годинником Mibro Watch T2 ви отримуєте можливість стежити за станом здоров'я, контролювати спортивний прогрес і вчасно відповідати на телефонні дзвінки, коли смартфона немає під рукою. Стабільний бездротовий конект дає можливість збирати інформацію та аналізувати її у звітах на під'єднаному ґаджеті. Пристрій працює на одному заряді впродовж 10 днів завдяки енергоефективному чипсету. Модернізовані датчики легко відстежують фізичні показники після того, як ви вибираєте один із сотні спортивних режимів.
Модель обладнана двоядерним процесором, який демонструє покращену продуктивність і низький рівень енергоспоживання. Вбудований графічний чип забезпечує плавність графіки та візуальних ефектів під час скролінгу меню. Модуль бездротового зв'язку працює на 25% стабільніше: ви точно не пропустите повідомлення про важливу подію. Додатковий функціонал дає змогу керувати музикою, отримувати інформування про погоду, запускати секундомір і калькулятор в один клік.
У корпус пристрою вбудований мікрофон і динамік, які дають можливість вести діалог зі співрозмовником. Щоб відповісти на дзвінок, досить одного дотику дисплея. Користувач може надіслати шаблонне повідомлення в месенджері або соціальній мережі. Актуальна функція на випадок, якщо ви перебуваєте на тренуванні, готуєте їжу, зайняті на роботі та не можете повноцінно спілкуватися.
AMOLED-дисплей діагоналлю 1,75 дюйма відтворює еталонний білий і чорний колір, а також має високі показники пікової яскравості та контрастності. Насичена, деталізована завдяки щільності пікселів і високому HD-розділенню, картинка дає змогу насолоджуватися скролінгом меню та вибором активностей. Інформація на екрані залишається доступною навіть у разі потрапляння прямих променів світла. Користувач може вибрати дизайн циферблата для використання функції Always On Display, щоб орієнтуватися в часі будь-якого моменту.
Широке супутникове позиціювання за допомогою GPS дає змогу чітко відстежувати маршрут руху користувача під час тренування на відкритому повітрі або прогулянки. У смарт-годиннику Mibro Watch T2 використовуються 6-вісові професійні датчики руху, пришвидшення і гіроскоп для ідентифікації будь-яких рухів власника в просторі. Це сприяє точнішому відстеженню механіки виконання вправ і підрахунку спалених калорій, пройденої відстані. Любите походи в гори? Вбудований барометр і висотомір дають змогу розрахувати перепад висот, поточну висоту та тиск.
Моніторинг якості нічного відпочинку здійснюється на базі технології відстеження швидкого руху очей, під час якої тіло максимально розслаблюється й датчики можуть вважати ці процеси. Смарт-годинник Mibro Watch T2 дає можливість контролювати фазність сну, тривалість, кількість пробуджень.
Девайс у режимі 24/7 використовує модернізований матричний датчик серцевого ритму 4PD. Його професійна конструкція з лінзою Фрееля в основі та біометрична ідентифікація дають змогу зробити контроль ЧСС ефективнішим і точнішим. Вимірювання насичення крові киснем відбувається щогодини з сповіщенням у разі виявлення низьких значень. Стрес-тестування дає змогу визначити, на скільки ви схвильовані та пройти спеціальну дихальну практику. Відстеження фізіологічного циклу жінок дає можливість побудувати комфортні плани.
Девайс пропонує вам зануритися в спортивний світ, 22 години відпочинку тенісу, плавання, бігу, йогу, аеробіці. Вибрати можна один із 105 режимів, кожен з яких індивідуально налаштований і працює на основі алгоритмів для точного зчитування інформації з датчиків. Активний спосіб життя позитивно впливає не тільки на тіло, але й на ментальне здоров'я, відкладаючи процеси старіння організму.
Вибирайте будь-який різновид активності, не хвилюючись за смарт-годинник Mibro Watch T2. Вони витримують 2 АТМ і захищені від потрапляння бризок води. Тому підходять для використання в приміщеннях із підвищеним рівнем вологості, біля басейнів і природних водойм. Дисплей захищений загартованим склом, з якого можна легко прибрати краплі вологи без втрати читаності інформації на екрані.
Ви можете відчинити вхідні двері, просто піднявши руку з годинником Mibro Watch T2 на зап'ястку. Компактний аксесуар виконує роль карти доступу, яка є ключем до системи розумний будинок. Вам більше не потрібно діставати інший ґаджет із кишені, щоб отримати максимально широкий доступ до її функціоналу. У смарт-девайсі можна налаштувати пароль, щоб сторонні особи не отримали доступ до конфіденційних даних.
Міцна рамка доповнена прецизійною заводною головкою з неіржавкої сталі, яка перемикається одним легким поворотом. Ґаджет сумісний із різними типами ремінців: з м'якої натуральної шкіри та з міцного силікону. Збільшені отвори в браслеті забезпечують стабільне відведення вологи під час тренувань без появи дискомфорту.
Високий рівень автономності ґаджета є результатом використання енергоефективних процесорів у конструкції й інтелектуальної системи керування живленням. У стандартному режимі щоденного використання смарт-годинник працює 10 днів, у режимі очікування термін збільшується до 45 днів. Вирушайте на пробіжку з упевненістю, що девайс запише та проаналізує весь процес тренування.
Технічні характеристики
| Тип | універсальні |
| Форма годинника | квадратні |
| Операційна система | проприєтарна |
| Сумісна ОС | Android |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси під'єднання | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.75" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Роздільна здатність | 390 х 450 |
| Сенсорний екран | да |
| Модель процесора | SF32LB563 |
| Кількість ядер | 2 |
| Вбудована пам'ять | 512 Кб |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Ємність акумулятора | 300 мА·год |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | акселерометр |
| Датчики | барометр |
| Датчики | гіроскоп |
| Датчики | компас |
| Датчики | пульсометр |
| Датчики | крокомір |
| Датчики | SpO2 |
| Сповіщення | MMS |
| Сповіщення | SMS |
| Сповіщення | виклики |
| Сповіщення | низький заряд ґаджета |
| Сповіщення | події календаря |
| Сповіщення | соціальні мережі |
| Сповіщення | електронна пошта |
| Моніторинг | кількість спалених калорій |
| Моніторинг | Оксиметр |
| Моніторинг | відстеження сну |
| Моніторинг | пройденої відстані |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Моніторинг | фізичної активності |
| Додаткові функції | будильник |
| Додаткові функції | вбудований динамік |
| Додаткові функції | вбудований мікрофон |
| Додаткові функції | пошук телефона |
| Додаткові функції | керування музичним програвачем |
| Захист корпусу | від води |
| Ступінь захисту | 5ATM |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина корпусу | 36.67 мм |
| Висота корпусу | 50.95 мм |
| Товщина корпусу | 11.3 мм |
| Вага | 53.7 г |
| Колір корпусу | золотистий |
| Колір ремінця | золотистий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 1.75 |
| Разрешение экрана | 390 х 450 |
| Пол | универсальные |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Уровень водостойкости, АТМ | 5 |
| Цвет | Золотистый |




Українська


