Виробник: Mibro
Код товару: U0957248
Стислий опис
Технічні характеристики Тип дитячі Форма годинника квадратні Операційна система проприєтарна Сумісна ОС Android Сумісна ОС iOS Інтерфейси під'єднання 3G Інтерфейси під'єднання 4G Інтерфейси під'єднання Bluetoot... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
1.3
Разрешение экрана -
240х240
Пол -
детские
Тип дисплея -
TFT
Цвет -
Розовый
Технічні характеристики
| Тип | дитячі |
| Форма годинника | квадратні |
| Операційна система | проприєтарна |
| Сумісна ОС | Android |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси під'єднання | 3G |
| Інтерфейси під'єднання | 4G |
| Інтерфейси під'єднання | Bluetooth |
| Інтерфейси під'єднання | Wi-Fi |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.3" |
| Тип матриці | TFT |
| Роздільна здатність | 240 х 240 |
| Сенсорний екран | да |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Ємність акумулятора | 1000 мАч |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Час автономної роботи до | до 13 днів |
| Навігація | GPS |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | акселерометр |
| Датчики | гіроскоп |
| Моніторинг | контроль розташування |
| Моніторинг | пройденої відстані |
| Додаткові функції | SOS |
| Додаткові функції | вібрація |
| Додаткові функції | вбудований динамік |
| Додаткові функції | вбудований мікрофон |
| Підтримка SIM-карток | є |
| Камера | 2 Мп |
| Захист корпусу | від води |
| Ступінь захисту | IPX8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ширина корпусу | 43.4 мм |
| Товщина корпусу | 15.6 мм |
| Колір корпусу | рожевий |
| Колір ремінця | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 1.3 |
| Разрешение экрана | 240х240 |
| Пол | детские |
| Тип дисплея | TFT |
| Цвет | Розовый |




Українська



