Виробник: Kospet
Код товару: U1092586
Стислий опис
Технічні характеристики Тип чоловічі Форма годинника круглі Операційна система проприєтарна Сумісна ОС Android Сумісна ОС iOS Інтерфейси під'єднання Bluetooth Тип дисплея кольоровий Діагональ дисплея 1.43" Тип... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
1.43
Пол -
мужские
Тип дисплея -
AMOLED
Цвет -
Серебристый
Технічні характеристики
| Тип | чоловічі |
| Форма годинника | круглі |
| Операційна система | проприєтарна |
| Сумісна ОС | Android |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси під'єднання | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.43" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Сенсорний екран | да |
| Модель процесора | ATS3085L |
| Вбудована пам'ять | 256 МБ |
| Ємність акумулятора | 470 мА·год |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Навігація | GPS |
| Датчики | барометр |
| Датчики | пульсометр |
| Датчики | тонометр |
| Датчики | крокомір |
| Датчики | SpO2 |
| Сповіщення | SMS |
| Сповіщення | виклики |
| Сповіщення | голосові повідомлення |
| Сповіщення | події календаря |
| Сповіщення | соціальні мережі |
| Моніторинг | кількість спалених калорій |
| Моніторинг | Оксиметр |
| Моніторинг | пройденої відстані |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Моніторинг | фізичної активності |
| Додаткові функції | керування музичним програвачем |
| Ступінь захисту | IP69K |
| Розмір корпусу | 48 мм |
| Матеріал корпусу | неіржавка сталь |
| Матеріал ремінця | метал/силікон |
| Ширина корпусу | 48 мм |
| Висота корпусу | 48 мм |
| Товщина корпусу | 13.7 мм |
| Вага | 83.8 г |
| Колір корпусу | сріблястий |
| Колір ремінця | сріблястий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 1.43 |
| Пол | мужские |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Цвет | Серебристый |




Українська





