Виробник: Garmin
Код товару: U1084554
Стислий опис
Технічні характеристики Форма годинника круглі Сумісна ОС Android Сумісна ОС iOS Інтерфейси під'єднання ANT+ Інтерфейси під'єднання Bluetooth Тип дисплея кольоровий Діагональ дисплея 1.2" Тип матриці AMOLED Се... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
1.2
Тип дисплея -
AMOLED
Цвет -
Черный
Технічні характеристики
| Форма годинника | круглі |
| Сумісна ОС | Android |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси під'єднання | ANT+ |
| Інтерфейси під'єднання | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.2" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Сенсорний екран | да |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Тип заряджання | бездротова |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Датчики | акселерометр |
| Датчики | крокомір |
| Сповіщення | SMS |
| Сповіщення | виклики |
| Сповіщення | голосові повідомлення |
| Сповіщення | соціальні мережі |
| Додаткові функції | трекінг сну |
| Додаткові функції | керування музичним програвачем |
| Ступінь захисту | 5 АТМ |
| Розмір корпусу | 42 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Ширина корпусу | 42 мм |
| Вага | 42 г |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 1.2 |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Цвет | Черный |




Українська







