Виробник: Canyon
Код товару: U1101705
Стислий опис
Технічні характеристики Тип дитячі Форма годинника квадратні Сумісна ОС Android 8.0 Сумісна ОС iOS 14 Тип дисплея кольоровий Діагональ дисплея 1.4" Тип матриці IPS Сенсорний екран да Вбудована пам'ять 512 МБ ... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
1.4
Пол -
детские
Тип дисплея -
IPS
Цвет -
Фиолетовый
Технічні характеристики
| Тип | дитячі |
| Форма годинника | квадратні |
| Сумісна ОС | Android 8.0 |
| Сумісна ОС | iOS 14 |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.4" |
| Тип матриці | IPS |
| Сенсорний екран | да |
| Вбудована пам'ять | 512 МБ |
| Оперативна пам'ять | 16 МБ |
| Ємність акумулятора | 750 ма*ч |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Навігація | GPS |
| Датчики | крокомір |
| Додаткові функції | підтримка sim-карти |
| Додаткові функції | керування музичним програвачем |
| Камера | 0.3 Мп |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розмір корпусу | 55.5 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Ширина корпусу | 55.5 мм |
| Вага | 56 г |
| Колір корпусу | фіолетовий |
| Колір ремінця | фіолетовий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 1.4 |
| Пол | детские |
| Тип дисплея | IPS |
| Цвет | Фиолетовый |




Українська







