Стислий опис
Canyon Maverick SW-83 — розумний годинник у спортивному дизайні з під'єднанням до мобільного пристрою через фірмовий застосунок Canyon Life. Виготовлені в стильному корпусі із сенсорним дисплеєм високої роздільної здатн... Читати далі...
Стислі характеристики
Canyon Maverick SW-83 — розумний годинник у спортивному дизайні з під'єднанням до мобільного пристрою через фірмовий застосунок Canyon Life. Виготовлені в стильному корпусі із сенсорним дисплеєм високої роздільної здатності та силіконовим ремінцем. Ключовою відмінністю моделі є великий вибір функцій і спортивних тренувань. Це розумний годинник, призначений для прихильників фітнесу, які хочуть відстежувати свої тренування й залишатися на зв'язку зі світом. Ідеально підходять для бігунів, велосипедистів і туристів, завдяки високоточному GPS-модулю та сумісністю із застосунком Strava. Його 1.32-дюймовий сенсорний IPS-екран високої роздільної здатності дивовижно плавний. Годинник також водонепроникний за стандартом IP68, що означає, що вони можуть витримувати занурення у воду на глибину до 1.5 метра впродовж 30 хвилин. Продовжуйте носити його під час купання, прийняття душу або катання на гайці — Maverick вас не підведе. Цей годинник створений, щоб допомогти вам завжди бути в курсі ваших цілей у сфері здоров'я та фітнесу. Він відстежує ваші кроки, спалені калорії та режим сну. Крім того, він забезпечує безперервний моніторинг серцевого ритму, що дає змогу вам спостерігати за тренуваннями та контролювати рівень стресу.
Датчик кисню в крові тут справжній і забезпечує точну інформацію про насичення крові киснем. Є аж 128 спортивних режимів, включно з 5 режимами з GPS-відстеженням. Ця функція дає змогу відстежувати точно ваші тренування, чи то біг, їзда на велосипеді, походи або будь-яка інша фізична активність.
Час автономної роботи вражає: до 7 днів у робочому режимі та до 30 днів у режимі очікування. По суті, ви можете використовувати годинник цілий тиждень без заряджання. Якщо батарея розряджена, використовуйте магнітний зарядний кабель у комплекті.
Canyon Maverick SW-83 — це універсальний і багатофункціональний розумний годинник, який просто необхідний кожному, хто любить вести активний спосіб життя.
Особливості:
- 128 спортивних режимів із 5 спортивними режимами GPS.
- Стрес-тест
- Тренування дихання
- Кроки та калорії
- Моніторинг сну
- Безперервний пульс
- Достовірний показник кисню в крові
- Вібро-мотор
- Нагадування про тривогу
- Секундомір
- Нагадування про рух, потребу випити води та помити руки
- Телефонні дзвінки та SMS-обвідання
- Спливе повідомлення
- Дистанційне керування плеєром і камерою смартфона
- Увімкнення екрана помахом руки
- Погода
- Знайти телефон/Знайомити годинник
- 12 циферблатів і 1 циферблат, зроблений своїми руками
- (понад 150 циферблатів через застосунок)
- 2 ігри
- Розділений екран
- Режим «Не турбувати»
- Водонепроникний: IP68
- Застосунок: CANYON LIFE
- Сумісність iOS 13.0 і пізніші версії, Android 7.0 і новіші (смартфони з підтримкою BT 4.0+ і сервісів Google Play; Android GO не підтримує повідомлення)
Технічні характеристики
| Тип | універсальні |
| Форма годинника | круглі |
| Операційна система | проприєтарна |
| Сумісна ОС | Android |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси під'єднання | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.32" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність | 360х360 |
| Сенсорний екран | да |
| Модель процесора | Realtek 8762DT |
| Вбудована пам'ять | 192 КБ |
| Оперативна пам'ять | 192 КБ |
| Ємність акумулятора | 400 мАч |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Час автономної роботи до | до 30 днів |
| Датчики | акселерометр |
| Датчики | пульсометр |
| Датчики | тонометр |
| Датчики | крокомір |
| Сповіщення | SMS |
| Сповіщення | виклики |
| Сповіщення | події календаря |
| Сповіщення | соціальні мережі |
| Моніторинг | кількість спалених калорій |
| Моніторинг | відстеження сну |
| Моніторинг | фізичної активності |
| Підтримка SIM-карток | без Sim-карти |
| Додаткові функції | будильник |
| Додаткові функції | секундомір |
| Додаткові функції | повідомлення |
| Додаткові функції | трекінг сну |
| Додаткові функції | управління камерою |
| Додаткові функції | керування музичним програвачем |
| Захист корпусу | від вологи та пилу |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Ширина корпусу | 46 мм |
| Висота корпусу | 45.4 мм |
| Товщина корпусу | 13.75 мм |
| Вага | 43 г |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 1.32 |
| Разрешение экрана | 360х360 |
| Пол | универсальные |
| Тип дисплея | IPS |
| Цвет | Черный |
| Тип | Умные часы |
| Состояние | Новое |




Українська






