Стислий опис
Піонер у галузі ШІBlack Shark S1 Pro — це смарт-годинник, створений для тих, хто намагається. завжди залишатися на піку прогресу. Все завдяки поєднанню технологічного дизайну, широкій функціональності та можливостей вбу... Читати далі...
Стислі характеристики
Піонер у галузі ШІ
Black Shark S1 Pro — це смарт-годинник, створений для тих, хто намагається. завжди залишатися на піку прогресу. Все завдяки поєднанню технологічного дизайну, широкій функціональності та можливостей вбудованого штучного інтелекту. Годинник обладнаний яскравим і чітким 1.43-дюймовим AMOLED-дисплеєм, що показує вашу активність із високою деталізацією. І допоможуть вам відстежувати та аналізувати ваші тренування з понад 100 спортивними режимами. Сумісність із Chat GPT забезпечує зручність спілкування, а можливість здійснення телефонних дзвінків через Bluetooth робить їх незамінним компаньйоном у повсякденному житті. Ступінь захисту від води IP68 гарантує надійну роботу годинника навіть у найскладніших умовах. А завдяки тривалому терміну роботи від батареї до 15 днів ви можете насолоджуватися своєю активністю без перерв.
Chat GPT прямо у вашому годиннику
З S1 Pro у вас буде не просто розумний годинник, а ваш персональний інтелектуальний помічник У цій моделі є вбудований розумний чат-бот Chat GPT, який зробить повсякденне життя ще простішим, ніж будь-коли. Просто скажіть у бота все, що вас цікавить, і він миттєво відповість на всі ваші випадкові або серйозні питання.
Багато циферблатів на вибір
Виберіть відповідне оформлення для свого внутрішнього професіонала, спортсмена або мінімаліста з понад 150 циферблатами на вибір, зокрема й інтелектуальними. Крім того, у вас також буде можливість самостійно настроїти зовнішній вигляд дисплея годинника відповідно до вашого настрою або смаку.
AMOLED дисплей із діагоналлю 1.43 дюйма
Незалежно від того, чи перебуваєте ви в приміщенні, чи на пробіжці в парку, ви зможете побачити всю необхідну вам інформацію на HD AMOLED-екрані Black Shark S1 Pro. Цей 1.43-дюймовий дисплей здатний відтворювати 16.7 мільйонів кольорів і вирізняється гарною чутливістю до дотиків, забезпечуючи яскраве зображення, бездоганну чіткість і просте керування в будь-який час.
Стильний і сміливий дизайн
Завдяки геймерській естетиці, властивій бренду Black Shark, модель S1 Pro однозначно виділяється серед інших годинників своїм дизайном. Різкі лінії та глянсова текстура екрана, доповнені вишуканими кнопками в стилістиці заводних головок із неіржавкої сталі, просто випромінюють строгу елегантність. Цей годинник точно не залишиться непоміченим.
Чудова автономність
S1 Pro також забезпечить своєму власнику дійсно професійну продуктивність. Крім потужного енергоефективного чипа всередині, цей смарт-годинник обладнаний великою батареєю, яка здатна надати понад два тижні автономної роботи на одному заряджанні або 30 днів у режим очікування. А поповнювати запаси енергії буде дуже просто комфортним бездротовим заряджанням.
Режим моніторингу здоров'я під час гри.
Геймінг заняття часто дуже хвилює, але зайвий стрес шкодить організму. Активуйте ігровий режим, щоб відстежувати частоту серцевих скорочень і рівень стресу під час інтенсивних ігрових сесій, щоб ви могли стежити за битвою, поки S1 Pro відстежує ваше здоров'я.
Прекрасний компаньйон для спортсмена
Розширте свої можливості та спробуйте сили в будь-якому виді спорту. Точно відстежуйте свою продуктивність і показники під час бігу, стрибків або силових тренувань. Годинник Black Shark S1 Pro підтримує понад 100 різних режимів тренувань, щоб вам було з чого вибрати.
Технічні характеристики
| Тип | універсальні |
| Форма годинника | круглі |
| Операційна система | Android Wear |
| Сумісна ОС | Android |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси під'єднання | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.43" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Роздільна здатність | 466 х 466 |
| Сенсорний екран | да |
| Модель процесора | AC7012A6S |
| Вбудована пам'ять | 2 МБ |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Ємність акумулятора | 320 мАч |
| Час автономної роботи до | до 15 днів |
| Датчики | акселерометр |
| Датчики | гіроскоп |
| Датчики | пульсометр |
| Датчики | крокомір |
| Сповіщення | виклики |
| Сповіщення | низький заряд ґаджета |
| Сповіщення | втрата зв'язку з пристроєм |
| Сповіщення | події календаря |
| Сповіщення | соціальні мережі |
| Сповіщення | електронна пошта |
| Моніторинг | відстеження сну |
| Моніторинг | підрахунок щаблів |
| Моніторинг | пройденої відстані |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Моніторинг | фізичної активності |
| Додаткові функції | будильник |
| Додаткові функції | вібрація |
| Додаткові функції | погода |
| Додаткові функції | пошук телефона |
| Додаткові функції | пошук годинника |
| Додаткові функції | секундомір |
| Додаткові функції | керування музичним програвачем |
| Захист корпусу | від вологи та пилу |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Ширина корпусу | 51 мм |
| Висота корпусу | 55.5 мм |
| Товщина корпусу | 13.6 мм |
| Вага | 62.7 г |
| Колір корпусу | синій |
| Колір ремінця | синій |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 1.43 |
| Разрешение экрана | 466 х 466 |
| Пол | универсальные |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Цвет | Синий |
| Тип | Умные часы |




Українська


