Виробник: Apple
Код товару: U1101110
Стислий опис
Технічні характеристики Серія Apple Watch Ultra 3 Тип чоловічі Форма годинника квадратні Операційна система Watch OS Сумісна ОС iOS Інтерфейси під'єднання 4G Інтерфейси під'єднання Bluetooth Інтерфейси під'єдна... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
1.98
Разрешение экрана -
514 x 422
Пол -
мужские
Тип дисплея -
Retina LTPO OLED
Цвет -
Черный
Технічні характеристики
| Серія | Apple Watch Ultra 3 |
| Тип | чоловічі |
| Форма годинника | квадратні |
| Операційна система | Watch OS |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси під'єднання | 4G |
| Інтерфейси під'єднання | Bluetooth |
| Інтерфейси під'єднання | NFC |
| Інтерфейси під'єднання | Wi-Fi |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.98" |
| Тип матриці | Retina LTPO OLED |
| Роздільна здатність | 514 x 422 |
| Сенсорний екран | да |
| Модель процесора | Apple S10 |
| Кількість ядер | 2 |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Тип заряджання | бездротова |
| Час автономної роботи до | до 3 днів |
| Навігація | GPS |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | акселерометр |
| Датчики | барометр |
| Датчики | гіроскоп |
| Датчики | компас |
| Датчики | пульсометр |
| Датчики | термометр |
| Датчики | тонометр |
| Датчики | крокомір |
| Датчики | SpO2 |
| Сповіщення | MMS |
| Сповіщення | SMS |
| Сповіщення | виклики |
| Сповіщення | нагадування |
| Сповіщення | низький заряд ґаджета |
| Сповіщення | втрата зв'язку з пристроєм |
| Сповіщення | події календаря |
| Сповіщення | електронна пошта |
| Моніторинг | Geo-зони |
| Моніторинг | вимірювання температури |
| Моніторинг | кількість спалених калорій |
| Моніторинг | контроль розташування |
| Моніторинг | Оксиметр |
| Моніторинг | Оптичний датчик серцевого ритму |
| Моніторинг | відстеження сну |
| Моніторинг | підрахунок щаблів |
| Моніторинг | пройденої відстані |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Моніторинг | фізичної активності |
| Підтримка SIM-карток | eSIM |
| Додаткові функції | будильник |
| Додаткові функції | вібрація |
| Додаткові функції | вбудований динамік |
| Додаткові функції | вбудований мікрофон |
| Додаткові функції | календар |
| Додаткові функції | погода |
| Додаткові функції | пошук телефона |
| Додаткові функції | пошук годинника |
| Додаткові функції | вживання дзвінків |
| Додаткові функції | секундомір |
| Додаткові функції | управління камерою |
| Додаткові функції | керування музичним програвачем |
| Змінний ремінець | да |
| Захист корпусу | від води |
| Ступінь захисту | 10 ATM |
| Ступінь захисту | IP6X |
| Розмір корпусу | 49 мм |
| Матеріал корпусу | титан |
| Матеріал ремінця | титан |
| Ширина корпусу | 44 мм |
| Висота корпусу | 49 мм |
| Товщина корпусу | 12 мм |
| Розмір ремінця | M |
| Вага | 61.8 г |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 1.98 |
| Разрешение экрана | 514 x 422 |
| Пол | мужские |
| Тип дисплея | Retina LTPO OLED |
| Цвет | Черный |




Українська


