Виробник: Apple
Код товару: U1101072
Стислий опис
Технічні характеристики Серія Apple Watch Series 11 Тип універсальні Форма годинника квадратні Операційна система Watch OS Сумісна ОС iOS Інтерфейси під'єднання 4G Інтерфейси під'єднання Bluetooth Інтерфейси пі... Читати далі...
Стислі характеристики
Диагональ экрана, дюйм -
1.77
Разрешение экрана -
374 х 446
Пол -
универсальные
Тип дисплея -
OLED
Цвет -
Бронзовый
Технічні характеристики
| Серія | Apple Watch Series 11 |
| Тип | універсальні |
| Форма годинника | квадратні |
| Операційна система | Watch OS |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси під'єднання | 4G |
| Інтерфейси під'єднання | Bluetooth |
| Інтерфейси під'єднання | NFC |
| Інтерфейси під'єднання | Wi-Fi |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.77" |
| Тип матриці | OLED |
| Роздільна здатність | 374 х 446 |
| Сенсорний екран | да |
| Модель процесора | Apple S10 |
| Кількість ядер | 2 |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Тип заряджання | бездротова |
| Час автономної роботи до | 2 дні |
| Навігація | GPS |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | акселерометр |
| Датчики | альтиметр |
| Датчики | барометр |
| Датчики | гіроскоп |
| Датчики | датчик зняття з руки |
| Датчики | компас |
| Датчики | пульсометр |
| Датчики | крокомір |
| Датчики | SpO2 |
| Сповіщення | MMS |
| Сповіщення | SMS |
| Сповіщення | виклики |
| Сповіщення | нагадування |
| Сповіщення | низький заряд ґаджета |
| Сповіщення | втрата зв'язку з пристроєм |
| Сповіщення | події календаря |
| Сповіщення | соціальні мережі |
| Сповіщення | електронна пошта |
| Моніторинг | кількість спалених калорій |
| Моніторинг | контроль розташування |
| Моніторинг | Оксиметр |
| Моніторинг | Оптичний датчик серцевого ритму |
| Моніторинг | відстеження сну |
| Моніторинг | підрахунок щаблів |
| Моніторинг | пройденої відстані |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Моніторинг | фізичної активності |
| Підтримка SIM-карток | eSIM |
| Додаткові функції | аудіоплеєр |
| Додаткові функції | будильник |
| Додаткові функції | вібрація |
| Додаткові функції | можливість надсилати голосові повідомлення |
| Додаткові функції | вбудований динамік |
| Додаткові функції | вбудований мікрофон |
| Додаткові функції | календар |
| Додаткові функції | органайзер |
| Додаткові функції | погода |
| Додаткові функції | пошук годинника |
| Додаткові функції | вживання дзвінків |
| Додаткові функції | перегляд зображень |
| Додаткові функції | управління камерою |
| Додаткові функції | ЕКГ |
| Змінний ремінець | да |
| Захист корпусу | від води |
| Ступінь захисту | 5 АТМ |
| Ступінь захисту | IP6X |
| Розмір корпусу | 42 мм |
| Матеріал корпусу | титан |
| Матеріал ремінця | метал |
| Ширина корпусу | 36 мм |
| Висота корпусу | 42 мм |
| Товщина корпусу | 9.7 мм |
| Вага | 30.3 г |
| Колір корпусу | бронзовий |
| Колір ремінця | золотистий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 1.77 |
| Разрешение экрана | 374 х 446 |
| Пол | универсальные |
| Тип дисплея | OLED |
| Цвет | Бронзовый |




Українська


