Стислий опис
Монументальне видовищеSeries 10 обладнаний найбільшим і найбільш передовим дисплеєм на сьогодні, відбиваючи більше інформації на екрані, ніж будь-коли. Завдяки першому ширококутному OLED-дисплею Apple екран стає яскраві... Читати далі...
Стислі характеристики
Монументальне видовище
Series 10 обладнаний найбільшим і найбільш передовим дисплеєм на сьогодні, відбиваючи більше інформації на екрані, ніж будь-коли. Завдяки першому ширококутному OLED-дисплею Apple екран стає яскравішим під час перегляду під кутом, що полегшує читання у разі швидкого погляду.
Інформація про здоров'я на всі дні та ночі
Відстеження сну, повідомлення про стан серця й багато іншого — вдосконалені датчики Series 10 допоможуть вам краще зрозуміти своє здоров'я.
Апное уві сні — це стан, за якого дихання багаторазово зупиняється і викликає порушення сну. Якщо його не лікувати, це може призвести до гіпертонії, діабету 2 типу та проблем із серцем. Тепер ви можете отримувати повідомлення у разі виявлення ознак whource уві сні та звіт, який допоможе вам вести бесіди з вашим лікарем.
Підійде для чого завгодно
Series 10 — ідеальний партнер для фітнесу. Він мотивує вас залишатися активними, відстежує всі ваші тренування й надає вам необхідні показники.
Новий датчик температури води дає вам більше інформації для ваших тренувань із плавання. А новий датчик глибини робить Series 10 чудовим варіантом для плавання та підводного плавання. 11 Так що вперед, плескайтеся.
Тримайте допомогу під рукою
Життя повне несподіванок. Ось чому Apple Watch завжди готовий покликати на допомогу, коли вона вам потрібна найбільше. А тепер вони можуть дати знати, коли ви безпечно добралися до місця призначення.
Технічні характеристики
| Серія | Apple Watch Series 10 |
| Тип | жіночі |
| Тип | чоловічі |
| Тип | універсальні |
| Форма годинника | квадратні |
| Операційна система | Watch OS |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси під'єднання | Bluetooth |
| Інтерфейси під'єднання | NFC |
| Інтерфейси під'єднання | Wi-Fi |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.77" |
| Тип матриці | LTPO3 OLED |
| Роздільна здатність | 374 х 446 |
| Сенсорний екран | да |
| Модель процесора | Apple S10 |
| Кількість ядер | 2 |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Тип заряджання | бездротова |
| Час автономної роботи до | 18 годин |
| Навігація | GPS |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | акселерометр |
| Датчики | альтиметр |
| Датчики | барометр |
| Датчики | гіроскоп |
| Датчики | датчик зняття з руки |
| Датчики | компас |
| Датчики | пульсометр |
| Датчики | крокомір |
| Датчики | SpO2 |
| Сповіщення | MMS |
| Сповіщення | SMS |
| Сповіщення | виклики |
| Сповіщення | нагадування |
| Сповіщення | низький заряд ґаджета |
| Сповіщення | втрата зв'язку з пристроєм |
| Сповіщення | події календаря |
| Сповіщення | соціальні мережі |
| Сповіщення | електронна пошта |
| Моніторинг | кількість спалених калорій |
| Моніторинг | контроль розташування |
| Моніторинг | Оксиметр |
| Моніторинг | Оптичний датчик серцевого ритму |
| Моніторинг | відстеження сну |
| Моніторинг | підрахунок щаблів |
| Моніторинг | пройденої відстані |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Моніторинг | фізичної активності |
| Підтримка SIM-карток | eSIM |
| Додаткові функції | аудіоплеєр |
| Додаткові функції | будильник |
| Додаткові функції | вібрація |
| Додаткові функції | можливість надсилати голосові повідомлення |
| Додаткові функції | вбудований динамік |
| Додаткові функції | вбудований мікрофон |
| Додаткові функції | календар |
| Додаткові функції | органайзер |
| Додаткові функції | погода |
| Додаткові функції | пошук годинника |
| Додаткові функції | вживання дзвінків |
| Додаткові функції | перегляд зображень |
| Додаткові функції | управління камерою |
| Додаткові функції | ЕКГ |
| Змінний ремінець | да |
| Захист корпусу | від води |
| Ступінь захисту | 5 АТМ |
| Ступінь захисту | IP6X |
| Розмір корпусу | 46 мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ширина корпусу | 39 мм |
| Висота корпусу | 46 мм |
| Товщина корпусу | 9.7 мм |
| Розмір ремінця | M/L |
| Вага | 30 г |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Диагональ экрана, дюйм | 1.77 |
| Разрешение экрана | 374 х 446 |
| Пол | универсальные |
| Тип дисплея | LTPO3 OLED |
| Цвет | Черный |




Українська









