Стислий опис
Здоровий стрибок упередВаші важливі супутники тепер ще сильніше. Виявлення аварій, щоб отримати допомогу в екстреній ситуації. Етапи сну краще зрозуміти свій сон. А також нові способи тренування за допомогою розширеної ... Читати далі...
Стислі характеристики
Здоровий стрибок уперед
Ваші важливі супутники тепер ще сильніше. Виявлення аварій, щоб отримати допомогу в екстреній ситуації. Етапи сну краще зрозуміти свій сон. А також нові способи тренування за допомогою розширеної програми Workout. Майбутнє здоров'я ніколи не мало такий красивий вигляд.
Гарні. І змушені залишатися такими
Завжди увімкнений дисплей Retina. Візьміть усе у себе. Зробіть усе. Завдяки яскравому екрану деталізовані циферблати мають приголомшливий вигляд і легко читаються, навіть коли ви опускаєте руку. Великий дисплей вміщує всі ваші улюблені завдання й робить натискання, введення й пролищування миттєвими.
Міцніше міцного
Ті ж інновації, які використовуються для створення гарного дисплея від краю до краю, також роблять його неймовірно міцним. Товстий передній кристал, міцна геометрія та плоска основа роблять його стійким до розтріскування.
Пристрій для сну
Програма Sleep не просто відстежує час вашого сну. Вона показує, скільки часу ви провели у швидкому, базовому або глибокому сні, а також час, коли ви могли прокинутися.
Сподіваємося, інновації вам ніколи не знадобляться
Представляємо функцію виявлення аварій. Вперше Apple Watch здатний визначити, якщо ви потрапили в серйознуадамоту. Коли виявлена пригода, Crash Detection може автоматично зв'язати вас з екстреними службами, надати диспетчерам ваше місце перебування та сповістити ваші екстрені контакти. Crash Detection використовує об'єднану потужність поліпшеного 3-осьового гіроскопа та нового акселерометра g-force, який має динамічний діапазон серед розумних годинників. Він також використовує мікрофон, барометр, GPS і розширений алгоритм злиття датчиків, навчений на основі понад 1 мільйона годин реального водіння та даних про пригоди, щоб визначити, чи потрапили ви в серйозну пригоду.
Нові способи тренувань
Для вашого особистого рекорду. Присідайте, обертайтеся, крокуйте, що завгодно — Apple Watch допоможе вам у покращеній програмі Тренування. А з новими режимами перегляду тренувань ви зможете відразу бачити розширеніші показники, наприклад зони частоти серцевих скорочень і налаштовані інтервали, щоб ви залишалися сильними.
Технічні характеристики
| Серія | Apple Watch SE 2024 |
| Тип | жіночі |
| Тип | чоловічі |
| Тип | універсальні |
| Форма годинника | квадратні |
| Операційна система | Watch OS |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси під'єднання | Bluetooth |
| Інтерфейси під'єднання | NFC |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Тип матриці | LTPO |
| Роздільна здатність | 324 x 394 |
| Сенсорний екран | да |
| Модель процесора | Apple S8 |
| Кількість ядер | 2 |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Навігація | Galileo |
| Навігація | GPS |
| Навігація | QZSS |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | акселерометр |
| Датчики | альтиметр |
| Датчики | барометр |
| Датчики | гіроскоп |
| Датчики | компас |
| Датчики | пульсометр |
| Датчики | крокомір |
| Сповіщення | MMS |
| Сповіщення | SMS |
| Сповіщення | виклики |
| Сповіщення | нагадування |
| Сповіщення | низький заряд ґаджета |
| Сповіщення | втрата зв'язку з пристроєм |
| Сповіщення | події календаря |
| Сповіщення | соціальні мережі |
| Сповіщення | електронна пошта |
| Моніторинг | кількість спалених калорій |
| Моніторинг | Оптичний датчик серцевого ритму |
| Моніторинг | відстеження сну |
| Моніторинг | підрахунок щаблів |
| Моніторинг | пройденої відстані |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Моніторинг | фізичної активності |
| Додаткові функції | аудіоплеєр |
| Підтримка SIM-карток | без Sim-карти |
| Додаткові функції | будильник |
| Додаткові функції | вібрація |
| Додаткові функції | можливість надсилати голосові повідомлення |
| Додаткові функції | вбудований динамік |
| Додаткові функції | вбудований мікрофон |
| Додаткові функції | календар |
| Додаткові функції | органайзер |
| Додаткові функції | погода |
| Додаткові функції | пошук телефона |
| Додаткові функції | пошук годинника |
| Додаткові функції | вживання дзвінків |
| Додаткові функції | перегляд зображень |
| Додаткові функції | секундомір |
| Додаткові функції | управління камерою |
| Додаткові функції | керування музичним програвачем |
| Змінний ремінець | да |
| Захист корпусу | від води |
| Ступінь захисту | 5ATM |
| Розмір корпусу | 44 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Матеріал ремінця | фтореластомір |
| Ширина корпусу | 38 мм |
| Висота корпусу | 44 мм |
| Товщина корпусу | 10.7 мм |
| Вага | 32.9 г |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Разрешение экрана | 324 x 394 |
| Пол | универсальные |
| Тип дисплея | LTPO |
| Уровень водостойкости, АТМ | 5 |
| Цвет | Черный |




Українська






