Стислий опис
DUAL CYCLONE SYSTEM, Живлення — 220-240В, 50 Гц, Потужність 700 Вт ECO MOTOR, Клас енергоспоживання A, Об'єм контейнера 4 л, Регулювання потужності на корпусі, Металева телескопічна трубка, Високоефективна щітка з перем... Читати далі...
DUAL CYCLONE SYSTEM, Живлення — 220-240В, 50 Гц, Потужність 700 Вт ECO MOTOR, Клас енергоспоживання A, Об'єм контейнера 4 л, Регулювання потужності на корпусі, Металева телескопічна трубка, Високоефективна щітка з перемикачем насадка (щоліва/для пилу), Щітка для паркету, Дрібна турбо щітка, вихідний HEPA-фільтр, Автоматична змотка електропроводу (довжина 5 м), Колір: бордовий.
Технічні характеристики
| Тип пилососа | класичний |
| Тип прибирання | суха |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на корпусе |
| Потужність всмоктування | 210 Вт |
| Функції | автозмотування шнура |
| Особливості | автозмотування шнура |
| Тип живлення | от сети |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Кількість шарів фільтрації | 5 |
| Місткість пилозбірника | 4 л |
| Тип труби | металева |
| Довжина шнура | 5 м |
| Робочий радіус | 7 м |
| Насадки та щітки | основна |
| Насадки та щітки | турбощетка |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Вага | 6.9 кг |
| Колір | бордовий |
| Також шукають | для алергіків |
| Також шукають | для дому |
| Також шукають | недорогі |
| Також шукають | економні |
Допомога в підборі товару "МЕВС комп'ютер".
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська






