Виробник: PRIME Technics
Код товару: U0980793
Стислий опис
Компактний і легкий пилосос стане незамінним помічником з прибирання. Зберігати його можна навіть у шафці. Екодвигун із високими показниками енергоефективності заощадить кошти та збереже природу. Технічні характеристик... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип -
Вертикальный
Компактний і легкий пилосос стане незамінним помічником з прибирання. Зберігати його можна навіть у шафці. Екодвигун із високими показниками енергоефективності заощадить кошти та збереже природу.
Технічні характеристики
| Тип пилососа | класичний |
| Тип прибирання | суха |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на корпусе |
| Функції | автозмотування шнура |
| Особливості | автозмотування шнура |
| Особливості | вертикальне паркування |
| Тип живлення | от сети |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Місткість пилозбірника | 1.5 л |
| Тип труби | сталева телескопічна |
| Довжина шнура | 4.7 м |
| Насадки та щітки | основна |
| Насадки та щітки | щілинна |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Розмір | 350 х 295 х 230 мм |
| Вага | 4.3 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для алергіків |
| Також шукають | для дому |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | недорогі |
| Також шукають | економні |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Вертикальный |




Українська







