Стислий опис
Пилосос GVCM244BO — побутова модель, яка підійде для швидкого та якісного сухого прибирання будинку або квартири. Потужність моделі 2400 Вт, радіус прибирання 10 м.Як пилозбірник у пилососі використовується мішок, його ... Читати далі...
Пилосос GVCM244BO — побутова модель, яка підійде для швидкого та якісного сухого прибирання будинку або квартири. Потужність моделі 2400 Вт, радіус прибирання 10 м.
Як пилозбірник у пилососі використовується мішок, його об'єм становить 6 л.
Пилосос GRUNHELM GVCM244BO допоможе швидко та якісно зробити сухе прибирання та позбутися пилу та сміття.
Для поліпшення якості збирання передбачена універсальна насадка для килима та підлоги, а також щілинна насадка.
Особливості:
- Індикатор заповнення пилозбірника
- Автозмотування шнура
- Сталева телескопічна
- Вхідний HEPA-фільтр
- Мішок із мікрофібри
- Захист двигуна готелю
Технічні характеристики
| Тип пилососа | класичний |
| Тип прибирання | суха |
| Тип пилозбірника | мішок |
| Тип керування | на корпусе |
| Потужність всмоктування | 180 Вт |
| Функції | автозмотування шнура |
| Особливості | автозмотування шнура |
| Особливості | індикатор заповнення пилозбірника |
| Тип живлення | от сети |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Місткість пилозбірника | 6 л |
| Тип труби | телескопічна |
| Довжина шнура | 5 м |
| Робочий радіус | 10 м |
| Насадки та щітки | основна |
| Насадки та щітки | щілинна |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Розмір | 565 х 345 х 315 мм |
| Вага | 5 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для алергіків |
| Також шукають | для дому |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | для шерсті |
| Також шукають | потужні |
| Також шукають | недорогі |
| Також шукають | з великим контейнером |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська





