Стислий опис
Повністю замкнута герметична система PureFlow — це висока ефективність і чудова фільтрація без жодних турбот. Тривала ефективністьРеволюційний 3D-фільтр, найважливіший елемент у 7-ступеневій системі фільтрації, забезпеч... Читати далі...
Повністю замкнута герметична система PureFlow — це висока ефективність і чудова фільтрація без жодних турбот.
Тривала ефективністьРеволюційний 3D-фільтр, найважливіший елемент у 7-ступеневій системі фільтрації, забезпечує якісне очищення з мінімальними втратами потужності всмоктування.
Герметична система фільтраціїЗавдяки 7-ступеневій системі фільтрації пилосос утримує всередині найдрібніші мікрочастинки пилу й алергенів, а в кімнату потрапляє виключно чисте повітря.
Простота з обслуговуваннямПроста система очищення ємності для пилу та зручний доступ до фільтра для швидкого та простого обслуговування.
колеса, що легко обертаютьсяPure C9 точно, слухняно й без затримок слідує за вами по дому завдяки великим колесам і чудовій керованості.
Фільтр, що не вимагає заміниЕксклюзивний фільтр, розрахований на весь термін експлуатації, не вимагає заміни — можна ні про що не хвилюватися.
Технічні характеристики
| Тип пилососа | класичний |
| Тип прибирання | суха |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на корпусе |
| Тип керування | на ручці |
| Особливості | LED-дисплей |
| Особливості | фільтр, що миється |
| Особливості | насадка для меблів |
| Особливості | насадка для пилу |
| Особливості | насадка підлога-килим |
| Особливості | світлодіодна система підсвічування |
| Особливості | технологія Flex |
| Особливості | щілинна насадка |
| Тип живлення | от сети |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Фільтр на виході | Hygiene E11 |
| Фільтр на виході | PureAdvantage D11 |
| Місткість пилозбірника | 1.6 л |
| Тип труби | телескопічна |
| Довжина шнура | 9 м |
| Робочий радіус | 12 м |
| Насадки (у комплекті) | 3 |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Розмір | 437 х 308 х 296 мм |
| Вага | 7.7 кг |
| Колір | білий |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для дому |
| Також шукають | надійні |
| Також шукають | з довгим шнуром |
| Також шукають | економні |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська






