Стислий опис
Робот для миття вікон DYXON MEGAWASHER 1000, найкраще рішення для постійного догляду за вікнами, скляними та дзеркальними поверхнями, не приділяючи багато часу та не відвертаючи уваги від важливих справ, зате отримуючи ... Читати далі...
Робот для миття вікон DYXON MEGAWASHER 1000, найкраще рішення для постійного догляду за вікнами, скляними та дзеркальними поверхнями, не приділяючи багато часу та не відвертаючи уваги від важливих справ, зате отримуючи дивовижний результат.
Щоб забезпечити роботу, вам потрібно тільки під'єднати його до мережі та вибрати режим прибирання клавіш на корпусі або пультом дистанційного керування. Для вологого очищення. Необхідно попередньо зволожити тканину водою або мийним засобом. Під час очищення вуличних поверхонь необхідно закріпити шнур, що йде в комплекті.
У разі раптового вимкнення електроенергії робот обладнаний вбудованою резервною батареєю, яка, за повного заряду, забезпечить до 30 хвилин автономної роботи, безумовно, цього вистачить для закінчення миття й безпечного зняття.
Особливості та переваги DYXON MEGAWASHER 1000 White:
- Автоматичне прибирання всієї поверхні
- Надійна фіксація на вертикальних поверхнях, завдяки потужній силі всмоктування 3000 PA і технології DXN TurboVAC
- Технологія DXN SmartBorder для автоматичного виявлення країв
- Смарт-планування маршруту
- Захист від падіння завдяки вбудованій резервній батареї та стаховому шнуру 4,25 м.
- Кабель живлення 5,5м
- Зручне керування однією клавішею або пультом
- 5 пар змінних тканинних насадок
- Широка комплектація
- Надійна фіксація кабелю живлення контролеркою
- Компактні розміри
Технічні характеристики
| Тип пилососа | віконний |
| Тип прибирання | волога |
| Тип прибирання | суха |
| Тип керування | на корпусе |
| Тип керування | пульт ДК |
| Потужність всмоктування | 3000 Па |
| Тип живлення | акумулятор |
| Тип живлення | от сети |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Час роботи на одному заряді | 30 хв |
| Час заряджання | 2 часа |
| Ємність акумулятора | 650 mAh |
| Довжина шнура | 4 м |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Розмір | 300 х 135 х 110 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | легкі |
| Також шукають | надійні |
| Тип пилососа, синк | віконний пилосос |
| Також шукають | тихі |
| Також шукають | універсальні |
| Також шукають | економні |
Інтренет магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська





