Стислий опис
Проєктор для дому XGIMI Horizon (XK03K)Відкрийте дивовижний світ кінопроглядів удома з проєктором XGIMI Horizon! Вас вразить реалістичний і чіткий FHD образ із підтримкою HDR 10+. Екран до 200 дюймів для занурення в атм... Читати далі...
Проєктор для дому XGIMI Horizon (XK03K)
Відкрийте дивовижний світ кінопроглядів удома з проєктором XGIMI Horizon! Вас вразить реалістичний і чіткий FHD образ із підтримкою HDR 10+. Екран до 200 дюймів для занурення в атмосферу кінотеатру. Потужна аудіосистема Harman Kardon забезпечує чистий і глибокий звук. Компактний і мобільний дизайн дає змогу брати його із собою в поїздки або на роботу. Проєктор обладнаний автоматичним фокусом і корекцією перспективи для швидкого настроювання. З вбудованою підтримкою Google Assistant ви можете керувати голосом, а з Android TV доступні різноманітні розважальні програми на великому екрані. Також спробуйте Chromecast для синхронізації зображень з іншими пристроями. Пориньте у світ фільмів, шоу та ігор з XGIMI Horizon!
Характеристики моделі:
- автоматичний фокус
- змартування екрана
- обхід перешкод перед потоком світла
- 2200 люменів
- FHD и HDR10+
- якісний звук від Harman Kardon
- розмір зображення 40"-200"
- вага 2.9 кг
Справжнє відкриття для геймерів
Проєктор XGIMI Horizon вибирають не тільки для перегляду фільмів, а й для захопливих ігор. Низька затримка всього 18.2 мс дає змогу проводити змагання з друзями та перемагати з першого разу. Система Game Mode Boost створена спеціально для реалістичного ігрового процесу. Ви зможете під'єднати до проєктора безліч аксесуарів із додатковими портами HDMI, USB і LAN або за допомогою бездротових способів — Wi-Fi, 5G або Bluetooth.
Чітке професійне зображення
Отримайте кришталево чистий досвід перегляду кіно та ігор у форматі 1080p і насолоджуйтеся величезним 200-дюймовим екраном. З цим проєктором ви отримаєте найвищу якість зображення без компромісів. Насолоджуйтеся неперевершеними ігровими вечорами та захопливими фільмами незалежно від розміру кімнати. HORIZON — це ідеальний вибір для сучасних розваг.
Універсальність
Ваші візуальні горизонти необмежені з HORIZON. Коефіцієнт 1.2:1 дає вам свободу встановлення та розміщення проєктора. Його легко розміщувати в будь-якій кімнаті. З різними варіантами відстані ви зможете легко транслювати улюблені фільми, шоу та багато іншого на обраний вами розмір екрана (60"-150").
Технологія відтворення зображення X-VUE 2.0
З X-VUE кожна деталь на екрані оживає перед вами, а безшумна робота технології дає змогу насолоджуватися моментами без відволікань. Незалежно від того, дивитеся ви спортивні змагання чи динамічні сцени, наша інноваційна технологія компенсації руху з частотою 60 Гц гарантує чіткість і брак розмитості в режимі реального часу.
Адаптивна яскравість
З HORIZON світ завжди ярок. Зберігайте комфортну яскравість завдяки потужним 2200 ANSI-люменів, які створюють прекрасні зображення навіть у сонячний годинник. Насолоджуйтеся чіткими та натуральними кольорами, не витрачаючи час на настроювання свого оточення під проєктор. З HORIZON кожен момент стає яскравим і незабутнім.
Ваш зір у безпеці
З вбудованим оптичним датчиком на основі штучного інтелекту XGIMI HORIZON автоматично виявляє й адаптується до об'єктів і рівня освітлення довкілля. Автоматичне регулювання яскравості гарантує, що у разі зміни умов освітлення ваше зображення завжди залишається яскравим і барвистим. Забудьте про ручне настроювання й насолоджуйтеся затишним кінотеатром у будь-яких умовах. Ваш зір залишиться в безпеці з цією важливою функцією.
Технічні характеристики
| Тип | геймерський |
| Тип | для домашнього кінотеатру |
| Тип | портативний |
| Типи проєкції | зворотна |
| Типи проєкції | фронтальна |
| Технологія | DLP |
| Матриця | Full HD |
| Роздільна здатність матриці | 1920 x 1080 |
| Яскравість | 2200 (ANSI lm) |
| Контрастність | 400: 1 |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Мінімальна проєкційна відстань | 0.5 м |
| Максимальна проєкційна відстань | 10 м |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.762 м |
| Максимальна діагональ зображення | 7.62 м |
| Підтримувані роздільні здатності | до 4K (4096 x 2160) |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Підтримка 3D | є |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | H=±40°, V=±40° |
| Тип лампи | LED |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Вбудований динамік | є |
| Загальна потужність звуку | 16 Вт (2 х 8 Вт) |
| Пульт керування | є |
| Порти та роз'єми | 1 x 3.5 мм |
| Порти та роз'єми | 1 x LAN |
| Порти та роз'єми | 2 x USB (type A) |
| Порти та роз'єми | 2 х HDMI |
| Порти та роз'єми | Bluetooth |
| Порти та роз'єми | S/PDIF out |
| Порти та роз'єми | Wi-Fi |
| Колір | Silver |
| Ширина | 218.4 |
| Висота | 136.2 |
| Глибина | 208.4 |
| Вага | 2.9 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська




