Стислий опис
Приголомшлива яскравість у компактному дизайні з XGIMI Halo+Завдяки Halo+ ви зможете дивитися улюблені серіали з потужною роздільною здатністю 1080p FHD і яскравістю 900 люменів ANSI. Незалежно від того, чи то вечірня с... Читати далі...
Приголомшлива яскравість у компактному дизайні з XGIMI Halo+
Завдяки Halo+ ви зможете дивитися улюблені серіали з потужною роздільною здатністю 1080p FHD і яскравістю 900 люменів ANSI. Незалежно від того, чи то вечірня сімейна гра, чи то перегляд фільмів у дворі, проєктор зробить ваші розваги надзвичайно яскравими.
- вдосконалена технологія X-VUE 2.0
- яскравість 900 люменів ANSI
- роздільна здатність 1920 × 1080 пікселів
- 2 динаміки по 5 Вт Dolby Audio Harman Kardon
- технологія ідеальної якості картинки DLP
- ігровий режим без затримок
- автокорекція кутів
- автоматичний фокус
- інтелектуальне уникнення перешкод
- інтелектуальне вирівнювання екрана
- тисячі застосунків з Android TV 11.0
- вбудований Chromecast і Google Assistant
- підтримує 3D
Глибокий і чіткий колір
HDR10 наповнений динамічними метаданими, тому створює високий коефіцієнт контрастності та феноменальну глибину кольору кадр за кадром і ви точно насолоджуватиметеся реалістичними тонами. Проєктор обладнаний вдосконаленою технологією X-VUE 2.0, яка підвищує чіткість і деталізацію кольорів, створюючи реалістичні зображення, що занурюють у ваш улюблений телевізійний контент навіть просто неба.
Без затримок
Інтегрована технологія компенсації руху 60 Гц (MEMC) використовує спеціальний алгоритм для забезпечення наднизьких показників розмиття зображення й затримки. Навіть у розпал спортивних подій ваше зображення залишається неймовірно чітким. Ігровий режим Boost поєднує чудову роздільну здатність і звук із низькою затримкою 26,5 мс і високою частотою оновлення, що повністю приваблює вас у будь-яку гру з динамічною графікою. Завдяки порту для навушників, а також HDMI та USB, ваш проєктор завжди готовий до крутого ігрового досвіду!
Найкращий компаньйон у пригодах
Ультрапортативний Halo+ має чудову потужність, вбудовану батарею на 59 Вт і мінімалістський дизайн, тому ви можете без проблем насолоджуватися ним у походах. Акумулятора вистачає на 2.5 години відтворення. Завдяки коефіцієнту об'єму 1.2:1, ви маєте більше можливостей під час встановлення Halo+ у приміщенні в будь-якій кімнаті або на задньому дворі.
Топовий звук
Отримуйте задоволення від кожної ноти з подвійними динаміками бренда Harman Kardon потужністю по 5 Вт, що гарантують якісне Hi-Fi-звучання без спотворень із потужними басами.
Технологія інтелектуальної адаптації екрана XGIMI
Провідна технологія інтелектуальної адаптації екрана ISA XGIMI дає змогу вам легко налаштувати проєктор, Halo+ забезпечує автоматизований і безперервний перегляд ваших улюблених відео:
- автоматична корекція кутових спотворень
- автофокус
- інтелектуальне уникнення перешкод
- інтелектуальне вирівнювання екрана
Глибоке сприйняття в 3D
Отримайте кінематографічні 3D-враження з технологією DLP, яка відома неймовірною картинкою, тому її використовують у більшості світових кінотеатрів.
Екологічно чистий і з обмеженим впливом синього світла
Проєктор обмежує вплив синього світла, тому допомагає зменшити втому очей. До того ж Halo+ неабияк енергоефективніший за інші проєктори, і має надефективну світлодіодну лампу, тому він екологічно чистий і придатний для використання понад 10 років.
Неперевершені розваги з Android TV 11.0 від Google Play
Завдяки інтеграції Google Play ваш Halo+ отримує доступ до понад 5000 платформ, включно з HBO, Showtime і YouTube. Тому ви завжди зможете насолодитися топовими фільмами та незабутніми емоціями.
Вбудований Chromecast
Інтеграція з Chromecast дає змогу транслювати музику, відео та навіть ігри безпосередньо в Halo+ з вашого смартфона, планшета або ноутбука. Це зручний і швидкий спосіб під'єднання для перегляду відео або прослуховування музики.
Функції, які вам сподобаються
Портативний проєктор XGIMI Halo+ обладнаний Bluetooth 5.0 і дводіапазонним Wi-Fi 2.4/5G, тому у вас точно не буде проблем із якістю з'єднання. Також ґаджет має низький рівень шуму та підтримує 3D.
Технічні характеристики
| Тип | геймерський |
| Тип | для домашнього кінотеатру |
| Тип | портативний |
| Типи проєкції | фронтальна |
| Технологія | DLP |
| Матриця | Full HD |
| Роздільна здатність матриці | 1920 x 1080 |
| Яскравість | 900 (ANSI lm) |
| Контрастність | 350: 1 |
| Мінімальна проєкційна відстань | 0.8 м |
| Максимальна проєкційна відстань | 8 м |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.762 м |
| Максимальна діагональ зображення | 7.62 м |
| Підтримувані роздільні здатності | до 4K (3840 x 2160) |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Підтримка 3D | є |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | H=±40°, V=±40° |
| Тип лампи | UHP |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Вбудований динамік | є |
| Загальна потужність звуку | 10 Вт (2 х 5 Вт) |
| Пульт керування | є |
| Порти та роз'єми | 1 x 3.5 мм |
| Порти та роз'єми | 1 x HDMI |
| Порти та роз'єми | 1 x USB |
| Порти та роз'єми | Bluetooth |
| Порти та роз'єми | Wi-Fi |
| Колір | Silver |
| Ширина | 113.5 |
| Висота | 145 |
| Глибина | 171.5 |
| Вага | 1.6 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська




