Стислий опис
Tecro — розумний вибір, співвідношення ціни та якості, чудове рішення в стильному корпусі. Серед особливостей проєктора Tecro PJ- 2030 можна виділити великий термін експлуатації LED-лампи, що становить 50000 годин, то... Читати далі...
Tecro — розумний вибір, співвідношення ціни та якості, чудове рішення в стильному корпусі.
Серед особливостей проєктора Tecro PJ-
2030
можна виділити великий термін експлуатації LED-лампи, що становить 50000 годин, тому вони не потребують змінних ламп. Дуже тішить той факт, що можна не замислюватися про те, коли закінчиться ресурс лампи, і потрібно буде витрачатися на купівлю нової.
Наявність роз'ємів USB і HDMI дає змогу відтворювати мультимедійний контент із різних джерел сигналу. За допомогою сучасного проєктора Tecro PJ-
2030
можна не тільки ефективно провести відео заняття, презентацію на переговорах, а також організувати перегляд фільму.
Комплектація: проєктор, мережевий шнур, пульт ДК, кришка об'єктива, регульована за висотою ніжка, перехідник AV, інструкція.
Проєктор можна розташувати в будь-якому зручному для вас місці. Зображення легко коригується під будь-яким кутом. Не створить клопоту та під'єднання дротів або кабелів. Проєктор забезпечує бездротове передавання сигналу. Якщо ви любите дивитися кіно, то проєктор подарує вам незабутній досвід перегляду фільмів і відеоматеріалів. Проєктор виготовлений у стильному сучасному дизайні та доповнить будь-який інтер'єр.
Технічні характеристики
| Тип | офісний |
| Типи проєкції | фронтальна |
| Технологія | LCD |
| Матриця | WVGA |
| Роздільна здатність матриці | 800 x 480 |
| Яскравість | 2000 (ANSI lm) |
| Контрастність | 1500: 1 |
| Підтримка форматів | 4:3 |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Мінімальна проєкційна відстань | 1.37 м |
| Максимальна проєкційна відстань | 3.97 м |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.86 м |
| Максимальна діагональ зображення | 3.05 м |
| Підтримувані роздільні здатності | до Full HD (1920 x 1080) |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | V= ±15° |
| Тип лампи | LED |
| Потужність лампи | 72 Вт |
| Термін експлуатації | 50000 годин |
| Вбудований динамік | є |
| Загальна потужність звуку | 3 Вт (1 х 3 Вт) |
| Підтримуваний стандарт відео | NTSC |
| Підтримуваний стандарт відео | PAL |
| Пульт керування | є |
| Порти та роз'єми | 1 x 3.5 мм |
| Порти та роз'єми | 1 x 3.5 мм (audio in) |
| Порти та роз'єми | 1 x VGA (D-Sub) |
| Порти та роз'єми | 2 x HDMI |
| Порти та роз'єми | 2 x USB (type A) |
| Колір | Black |
| Ширина | 261 мм |
| Висота | 94 мм |
| Глибина | 198 мм |
| Вага | 2 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська
